Genel Menu
::
:: Online Basvuru
 

 

 
 

Çözüm Ortağımız Olun...
 

Sıkça Sorulan Sorular

?
?
E33-4 , Digital Kart okuma hatası. ?
Kutu ve kartın haberleşememesinden dolayı görülebilen bir hatadır. Öncelikle kutunun fişini çıkarıp kısa bir süre bekledikten sonra tekrar takarak kontrol ediniz. Çözüm 1 Kutunuzun elektrik fişini çıkarıp takınız. Ardından tekrar kontrol ediniz. Çözüm 2 Tüm işlemler yapılmasına rağmen sorun çözülmedi ise bölgenizdeki teknik servisinize başvurunuz. Size en yakın teknik servis için tıklayınız.
E133-4 , Geçici sinyal problemi. ?
Kutunun uzun süre elektrik fişinden çekili kalması veya kutunun uzun süre sinyal almaması durumlarında görülebilen bir hatadır. Hatayı sık yaşamamak için kutuyu kullanmadığınız zamanlarda Standby konumunda bırakınız. Çözüm 1 Problem yaşanan kanal üzerine gelip kısa bir süre bekleyiniz. Birkaç dakika içerisinde yayınlarınız açılacaktır. Çözüm 2 Sorun devam ediyorsa kutunuzun elektrik fişini çıkarıp tekrar takınız. Ardından tekrar kontrol ediniz. Çözüm 3 Sorun devam ediyor ise şifreli bir Digiturk kanalı üzerinde iken (Örneğin 1-21-77 nolu kanallarda) kartı çıkarınız. Ekranda "E04-4 Dijital kartınızı takınız" mesajı görülecektir. Şifresiz kanal üzerinde iken hata mesajı görülmez. Kartınızı, kartın üzerinde bulunan OK yönünde ve altın rengi çip altta kalacak şekilde tekrar yerleştiriniz. DT-9002/9003 kutu kullanıyorsanız çip üstte kalacak şekilde yerleştiriniz. İki kart giriş yuvası olan DCR veya Plus model bir kutu kullanıyorsanız dijital kartın alt kart yuvasına takıldığından emin olunuz. Kartı taktıktan bir süre sonra E04-4 hatası ekrandan kaybolup yayınlarınız açılacaktır. Çözüm 4 Tüm işlemler yapılmasına rağmen sorun çözülmedi ise bölgenizdeki teknik servisinize başvurunuz. Size en yakın teknik servis için tıklayınız.
E106-9 , Farklı şifreleme sistemi ile şifrelenmiş kanal. ?
Digiturk şifreleme sisteminden farklı bir şekilde şifrelenmiş kanallarda görülebilen bir hatadır. Çözüm 1 Bazı kanallar, belirli bir saatte, maç veya başka bir program için şifreli yayına geçebilir. Özellikle, Türksat yayını izleyen üyelerde TRT, NTV ve NTV Spor gibi kanallarda, kanalın yayın akışından kaynaklanan bu durum görülebilir. Digiturk kumandanız üzerindeki MODE tuşuna basarak, Digiturk paketleri dâhilinde olan kanallara geçebilirsiniz.
İzmir Digiturk-Digiturk kanal listesi, hangi kanal hangi sırada? ?
Digiturk'ün güncel kanal numarası listesine buradan ulaşabilirsiniz.
Sayfalar : 1