Genel Menu
:: Digiturk Kampanyaları
:: Bein Sports Kampanyaları
:: Digiturk Paketleri
:: Digiturk İnternet Paketleri
:: Digiturk HD
:: Digiturk Plus
:: Digiturk Bein Connect
:: Digiturk 4K
:: Digiturk Fatura
:: Digiturk Kumanda
:: Digiturk Teknik Destek
:: Digiturk Avantaj Paketi
:: Digiturk Bein Media
:: Digiturk Taşınma
:: İzmir Digiturk
:: Digiturk Yetkili Bayi
:: Digiturk Yetkili Servis
:: Faturasız Digiturk
:: Online Basvuru
 

 

 
 

Çözüm Ortağımız Olun...
 
:: Hakkımızda

 

Millenicom Türkiye Hakkında

Türkiye’de telekomünikasyon alanında öncü çözümler geliştirmek için çalışıyoruz.

Hakkımızda

Millenicom Türkiye, 2004 yılında European Telecommunication Holding (E.T.H. AG)'in Almanya'da elde ettiği deneyimle, serbestleşmenin başladığı Türkiye telekomünikasyon pazarında lider alternatif operatör olma hedefiyle kurulmuştur. Millenicom, sahip olduğu Sabit Telefon Hizmeti (STH), İnternet Servis Sağlayıcılığı Hizmeti (İSS), Altyapı İşletmeciliği Hizmeti (AİH) ve Sanal Mobil Operatör (MVNO) lisansları ile hem bireysel hem kurumsal müşterilerine tek elden bütünleşik telekom ve iletişim hizmetleri sunmaktadır.

Almanya’nın en büyük enerji şirketlerinden biri olan EWE AG’nin Türkiye enerji sektöründe faaliyet gösteren yüzde 100 iştiraki olduğu EWE Turkey Holding, 2016 yılı başında Millenicom’un %100 hissesini satın alarak EWE AG’nin telekomünikasyon alanındaki zengin bilgi birikimini Türkiye’ye getirerek yerel uzmanlığıyla müşteri odaklı faaliyetlerine bu sektörde de devam edecektir.

Almanya’nın en büyük enerji şirketlerinden biri olan EWE AG, 2007 yılında girdiği Türkiye pazarındaki faaliyetlerini yüzde 100 iştiraki olduğu EWE Turkey Holding çatısı altında sürdürmektedir. EWE Turkey Holding, Türkiye’nin üçüncü büyük doğal gaz dağıtım şirketi Bursagaz’ın ve Kayseri’deki bölgesel doğal gaz dağıtım şirketi Kayserigaz’ın çoğunluk hissedarıdır. EWE, Türkiye doğal gaz sektöründeki en büyük beş enerji ticaret şirketinden biri olan EWE Enerji ile müşterilerine doğalgaz ve elektriği tek çatı altında tedarik etmektedir. EWE Turkey Holding’nin diğer bir iştiraki olan ve 2012 yılında faaliyetlerine başlayan Enervis ise; enerji verimliliği ve yenilenebilir enerji alanlarında ölçüm, etüt, danışmanlık, proje, uygulama ve eğitim hizmetleri konularında faaliyet göstermektedir.

www.ewe.com.tr

Vizyon, Misyon ve Değerlerimiz

Vizyon

Millenicom Türkiye; teknoloji odaklı ürünleri müşteri odaklı hizmetlere dönüştürerek, tüm süreçleriyle en kaliteli hizmeti ve en iyi müşteri deneyimini sunan Türkiye'nin 4. Büyük Telekomünikasyon Operatörü olmayı hedefler. Millenicom, bireysel müşterilerine en iyi bağlantı deneyimi yaşatmayı; sunduğu bütünleşik kurumsal hizmetlerle de KOBİ‘lerin iş yapış şekillerini değiştirerek rekabetçiliklerini artırmayı hedeflemektedir.
Millenicom, uluslararası deneyimi sayesinde, müşteri ihtiyaçlarına en iyi cevap verecek yaratıcı ürünleri en yüksek kalite ve müşteri deneyimiyle sunmayı amaçlar.

Misyon

Millenicom, uluslararası deneyimi sayesinde, müşteri ihtiyaçlarına en iyi cevap verecek yaratıcı ürünleri en yüksek kalite ve müşteri deneyimiyle sunmayı amaçlar.

Değerler

Müşteri Odaklılık

Millenicom'da tüm süreçler müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutacak şekilde kurgulanır. Müşteri ile ilk temastan, kullanım aşamasına tüm adımlarda müşterilerle empati yapılır, olası sorunlar öngörülür. Müşterilerin tüm talepleri şeffaf bir şekilde değerlendirilir ve ilgili cevap geciktirilmeden iletilir. Müşterilerin tüm hakları her zaman korunur ve ön planda tutulur.

Yenilikçilik

Millenicom, müşterilerine temel iletişim çözümlerinin yanı sıra yeni geliştirdiği hizmet ve ürünler de sunar. Bu yeni ürünlerle günümüzün dinamik toplumunun sürekli değişen ve yenilenen ihtiyaçlarına yeni çözümler sunmayı amaçlar.

Rekabetçilik

Rekabet, bir şirketi canlı tutan en önemli unsurdur. Millenicom rekabetçiliği şirket kültürünün merkezinde tutar. Millenicom için rekabetçilik daha verimli çalışmayı, müşteri ihtiyaçlarını daha iyi anlamayı, verilen hizmeti her an dönüştürmeyi ifade eder.

Şeffaflık

Millenicom'un müşterilerine olan saygısının doğal sonucudur. Müşterilerin aldıkları hizmetlerin kapsamı, sahip oldukları haklar, servis ücretleri gibi konularda tam bilgi sahibi olmasının yanında, şirketin genel çalışma prensipleri, değerleri ve hedefleri gibi konularda da tüm bilgilere ulaşabilmesi, Millenicom'un müşterileriyle arasındaki güvene dayalı ilişkinin en önemli güvencesidir.

Dinamik Olmak

Millenicom genç ve donanımlı kadrosu ile öğrenen bir organizasyondur. üretkenliğini ve yenilikçiliğini dinamik içyapısına ve çalışanların kendilerini özgür hissetmesine borçludur. Millenicom'dainisiyatif almayı teşvik eden ve bireysel başarıyı ödüllendiren takımlar, tüm projelerde büyük bir esneklikle çalışır. Dinamizm Millenicom şirket kültürünün ana unsurlarındandır.

Tavizsiz Kalite Politikası

Toplam kalite tüm Millenicom değerlerinin nihai sonucudur. Kaliteyi korumak tüm değerlerimizi korumak anlamına gelir.