Genel Menu
:: Digiturk Kampanyaları
:: Bein Sports Kampanyaları
:: Digiturk Paketleri
:: Digiturk İnternet Paketleri
:: Digiturk HD
:: Digiturk Plus
:: Digiturk Bein Connect
:: Digiturk 4K
:: Digiturk Fatura
:: Digiturk Kumanda
:: Digiturk Teknik Destek
:: Digiturk Avantaj Paketi
:: Digiturk Bein Media
:: Digiturk Taşınma
:: İzmir Digiturk
:: Digiturk Yetkili Bayi
:: Digiturk Yetkili Servis
:: Faturasız Digiturk
:: Online Basvuru
 

 

 
 

Çözüm Ortağımız Olun...
 
:: Hakkımızda
Netcom-Teknoloji-Hakkımızda

Netcom Teknik Servis Hizmetleri , Digital Televizyon Yayıncılığı ve Telekomünikasyon sektöründe hizmet vermektedir.İleri teknoloji sistemlerinin tesis,bakım hizmetlerini sunmaktadır.Konusunda uzman kalifiye personel grubu eşliğinde teknolojiye uygun geniş,esnek ve hızlı hareket kalibiyetine sahip bir organizasyon yapısı ile müşterilerine hizmet vermektedir.Günümüzde tüketiciye sunulan ürünün yanısıra, sunulan hizmetin kaliteside en az ürün kadar etkili olmaktadır.Bunun bilincinde olarak hizmet kalitesini yüksek ivmelere ulaştırmak en önemli amacımız olmaktadır.

Firmamız İzmir geneli Digiturk Satış ve Yetkili Teknik Servisi , D Smart Teknik Servis Hizmetleri , Tivibu Teknik Servis Hizmetleri , Nextstar Satış ve Servis Hizmetleri , Merkezi Digital Uydu Yayın Sistemleri, Ofis Santral Sistemleri, İnternet Erişim Teknolojileri dallarında hizmet vermektedir...

Netcom-Teknoloji-Uydu-Sistemleri

Digiturk, kurulduğu günden bu yana ‘ilklerin şirketi’ olma vizyonuyla, geleceğin teknolojisini bugüne taşıyor. Dijital yayıncılık sektörüne geride bıraktığımız 15 yılda, sektör lideri ve okulu olmanın ötesinde, teknoloji ve iş dünyasında kalıcı izler bıraktık ve bırakmaya devam ediyoruz.

İzleyicilerimizin beklentileri doğrultusunda geliştirdiğimiz hizmet ve uygulamalarla televizyon izleme alışkanlıklarını kökten değiştirerek, yayın akışından bağımsız, özgür televizyon izleme dönemini başlattık. Dijital, İnteraktif, HD, 3D ve 4K gibi pek çok ilki gerçekleştiren şirket olarak anıldık.

Digiturk’ün merkezinde ‘eğlence’ yer alıyor. Farklı ve çeşitli eğlence seçeneklerini en üstün teknolojik olanaklarla sunuyor ve daha televizyonda sunduğumuz sınırsız seçenekleri eğlencenin başka alanlarına ve boyutlarına da taşımak için çalışıyoruz.

Digiturk, teknolojiyi kullanıcıya fayda sağladığı noktada, başka bir boyutta algılıyor. Teknolojinin, teknik yönünden çok insanların hayatına dokunan ve değer katan yanlarına odaklanarak yaşamı daha keyifli hale getirmeyi hedefliyoruz. İzleyicilerimizin hissettiklerini ve beklentilerini doğru şekilde anlamak için onların dünyasında yaşıyor, onların atmosferini soluyoruz.

Hızla gelişen teknolojinin bir adım önünde yol alarak, izleyicilerimize geleceğin teknolojisiyle, zaman ve mekân bağımsız televizyon izleme deneyiminin kapılarını açtık ve milyonlarca aile için eğlencenin ve iyi vakit geçirmenin tek adresi konumuna gelmeyi başardık.

Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da gerek yayın teknolojisi gerekse içeriklerimiz ve sunduğumuz hizmetlerle, izleyicilerimizin yaşamına renk ve eğlence katmaya, televizyon izleme deneyimini farklılaştırmaya ve sektörümüz ve ülkemiz için değer üretecek projeler geliştirmeye devam edeceğiz.