Genel Menu
:: Digiturk Kampanyaları
:: Bein Sports Kampanyaları
:: Digiturk Paketleri
:: Digiturk İnternet Paketleri
:: Digiturk HD
:: Digiturk Plus
:: Digiturk Bein Connect
:: Digiturk 4K
:: Digiturk Fatura
:: Digiturk Kumanda
:: Digiturk Teknik Destek
:: Digiturk Avantaj Paketi
:: Digiturk Bein Media
:: Digiturk Taşınma
:: İzmir Digiturk
:: Digiturk Yetkili Bayi
:: Digiturk Yetkili Servis
:: Faturasız Digiturk
:: Online Basvuru
 

 

 
 

Çözüm Ortağımız Olun...
 
:: Buca Uydu Servisi

buca-uydu-servisi-0232-3747666

        BUCA UYDU SERVİSİ
( 0 232 ) 374 7 666
 buca-uydu-servisi-gsm-tel ( 0 549 ) 374 7 600

buca-nextstar  buca-digiturkbuca-dsmart    buca-tivibu

  Buca Uydu Servisi Netcom Teknoloji olarak daima müşteri ihtiyaçları ve gelişen teknolojik trendleri göz önünde bulunduruyor; ürün, servis ve uygulama yelpazemizi daima genişletmek için çalışıyoruz..İzmir de tv platformlarının teknik servis hizmetleri konusunda tek noktası Netcom Teknoloji İzmir uydu servisi olarak Digiturk,Dsmart, Filbox,Tivibu Nextstar satış ve Yetkili teknik servis hizmetleri sunmaktadır.

     
Uzman Kadro Hızlı Servis Parça Garantisi Donanımlı Araç
Alanında uzman teknik servis kadromuz ile sizlere profesyonel ve güvenilir hizmet sunuyoruz.
Uydu Teknik  servislerinizde sizlere en kısa sürede uzman ekibimizle hizmet vermekteyiz.
Tüm yapılan servis hizmetlerinde takılan parçaların firmamız tarafından 1 yıl garantisi vardır.
Tam donanımlı teknik servis araçlarımız ile servis sürecini hızlandırıyor sorunlarınızı çabuk gideriyoruz.

  0 232 374 7 666  BUCA UYDU YETKİLİ SERVİSİ  0 549 374 7 600


Yapılan ayar işlemleri HD / 4K Görüntül sistemlerini destekleyen uydu bulucu kullanılmaktadır.

Eğer cihazınız “Sinyal Yok” uyarısını veriyorsa bu demektir ki uydudan gelen sinyallerin çanak ve lnb aracılığı ile cihazınıza ulaşmasında bir problem var. İşte bu problemin çözümleri ;

Buca Uydu Servisi
Uydu Teknik Destek 1

İlk olarak lütfen çanaktan dijital uydu alıcınıza gelen kablonun yerine sıkı bir şekilde bağlanıp bağlanmadığını kontrol ediniz. Eğer bu kablo uydu alıcınızın girişine tam olarak oturmamışsa sinyal seviyesinin azalması ya da hiç gözükmemesi problemleri yaşanabilir. Eğer probleminiz bu ise kabloyu tam olarak oturttuğunuzda sinyal geri gelecektir.

Buca Uydu Servisi Uydu Teknik Destek 2

Lütfen diseqC ( birleştirici ) ayarlarınızı kontrol ediniz. DiseqC Lnb’lerden gelen iki kabloyu birleştiren küçük bir aygıttır. Kablo diseqC’in 1. girişine bağlı ise , cihazınızın menüsünde , uydu ayarları içinde sinyalini bulmaya çalıştığınız uydunun ayarlarında diseqC seçimine gelerek “1″ ya da “A” seçeneklerini bularak kayıt edin. Kablo birleştiricinin 2. , 3. veya 4. çıkışlarından da gelebileceği için lütfen bu bölümde diseqC seçeneklerini tarayınız. Önce 1(A) , sonra 2(B) , sonra 3(C) ve en son olarak 4(D) ‘ü deneyiniz. Eğer diseqC ayarlarınız bozuk ise bu dört seçeneği denediğinizde sinyali tekrar bulabileceksiniz.

Problem hala devam ediyor ise çanak ayarınız bozulmuş olabilir. Çanak ayarınızı düzeltmesi için .

buca-uydu-servisi-sinyal-yok

0 232 374 7 666    BUCA UYDU YETKİLİ SERVİSİ    0 549 374 7 600

Buca Uydu Servisi Uydu Teknik Destek 3

Eğer probleminiz kablo , diseqC ayarları , çanak ayarı ve diseqc çıkışlarından kaynaklanmıyor ise kotrol etmeniz gereken nokta diseqC’nin kendisidir. DiseqC yağmurlu ve karlı havalarda zarar görebilir. Piyasada 10-15 $ civarında olan yeni bir diseqC alarak eskisinin yerine takabilirsiniz. Eğer diseqC arızası ise , yenisini taktığınızda sinyal geri gelecektir.

Buca Uydu Servisi Uydu Teknik Destek 4

Eğer problem diseqC ile ilgili değil ise LNB’nizi kontrol etmenin zamanı gelmiştir. LNB’ler yağmurlu ve karlı havalarda zarar görebilirler. Yeni LNB’ler piyasada ortalama olarak 15-20 $ civarında satılmaktadır. Eğer probleminiz LNB’den kaynaklanıyor ise , yeni LNB’nizi taktıktan sonra sinyal geri gelecektir.

Buca Uydu Servisi Uydu Teknik Destek 5

Tüm bu ayarları yaptıktan sonra hala sinyal yok ise , herhangi başka bir uydu alıcısını kendi uydu alıcınız ile yer değiştirerek bir deneme yapınız. Eğer yeni uydu alıcısında sinyal var sizinkinde yok ise artık cihazınızın teknik servise gitme vakti gelmiş demektir.

Buca Uydu Servisi Uydu Teknik Destek 6

 Cihazlar bu tür problemleri bulunduğunuz semtin elektrik sisteminden kaynaklanan bir hata sonucunda gösterirler. Cihazın içindeki teknik detaylardan bahsetmeye gerek yoktur. En kısa zamanda cihazınızın garanti belgesi ile cihazınızı aldığınız yerden önerilecek olan teknik servise gidiniz.

Buca Uydu Servisi
Uydu Teknik Destek 7

Ancak şunu biliniz ki her arıza garantiye girmemektedir. Cihazın kendiliğinden bir problem yaratması halinde garanti geçerlidir. Diğer arızalar ( içine su dökmek , semtinizin elektrik sisteminden doğacak problemler vb. ) garanti kapsamına girmez. Bu tür arızalar için teknik servise arızanızın boyutuna göre 20$ ‘dan 100$ ‘a kadar uzanabilecek teknik servis ücreti ödemek zorunda kalabilirsiniz. Bu duruma düşmemek için cihazınızın üstünü örtmeyiniz , kalorifer ya da herhangi bir ısı kaynağının yakınına cihazınızı koymayınız , cihazın üstüne vazo koymayınız. Aksi takdirde cihazınız garanti kapsamına girmeyen arızalar geçirebilir.

 buca-uydu-servisi-antenci

” Böyle bir Uydu Servisi İle yaptıracağınz işlemler , görüntü kayıpları yaşamanızı sıradan bir hale getirir ve maliyeti artırıcı sonuçlar doğuracaktır.”


BUCA UYDU ANTEN YETKİLİ TEKNİK SERVİSİ


Buca Uydu Servisi :  0 232 374 7 666    Mobil Servis :  0 549 374 7 600


Sizin için hazırlanmış Tv izleme alt yapısı ile ilgili bazı kurulum paketlerini incelebilirsiniz.

buca-uydu-servisi-canak-anten-70cm Kurulum Paketi 1
 

Nextstar 70 Cm

Offset Çanak Anten

buca-uydu-netcom-teknoloji

 

  buca-uydu-servisi-montaj-ayak  buca-uydu-servisi-anten-kablo   buca-uydu-servisi-çelik-dübelbornova-uydu-servisi-f-konnektörbuca-uydu-servisi-lnb


buca-uydu-servisi-canak-anten-85cm Kurulum Paketi 2

Nextstar 85 Cm

Offset Çanak Anten

buca-uydu-servisi-netcom-teknoloji


   buca-uydu-servisi-montaj-ayak  buca-uydu-servisi-anten-kablo   buca-uydu-servisi-celik-dübelbuca-uydu-servisi-f-konnektörbuca-uydu-servisi-lnb

 

buca-uydu-servisi-anten-100cm Kurulum Paketi 3

Nextstar 100 Cm

Offset Çanak Anten

buca-uydu-servisi-netcom-teknoloji


   buca-uydu-servisi-montaj-ayak  buca-uydu-servisi-anten-kablo   buca-uydu-servisi-celik-dübelbuca-uydu-servisi-f-konnektörbuca-uydu-servisi-lnb


buca-uydu-servisi-delikli-anten Kurulum Paketi 4

Nextstar 85 Cm

Offset Çanak Delikli Anten

buca-uydu-servisi-netcom-teknoloji


     buca-uydu-servisi-montaj-ayak  buca-uydu-servisi-anten-kablo   buca-uydu-servisi-çelik-dübelbuca-uydu-servisi-sıkmalı-f-konnektör buca-uydu-servisi-lnb


buca-uydu-servisi-sab-anten-85cm Kurulum Paketi 5

SAB 85 Cm

Offset Çanak Anten

buca-uydu-serviis-netcom-teknoloji


   buca-uydu-servisi-canak-kurulum  buca-uydu-servisi-anten-kablo   buca-uydu-servis-çelik-dübelbuca-uydu-servisi-f-konnektörbuca-uydu-servisi-lnb

Uydu alıcının kalitesi televizyonunuz dan alacağınız görüntü kalitesine eşdeğerdir.