Genel Menu
:: Digiturk Kampanyaları
:: Bein Sports Kampanyaları
:: Digiturk Paketleri
:: Digiturk İnternet Paketleri
:: Digiturk HD
:: Digiturk Plus
:: Digiturk Bein Connect
:: Digiturk 4K
:: Digiturk Fatura
:: Digiturk Kumanda
:: Digiturk Teknik Destek
:: Digiturk Avantaj Paketi
:: Digiturk Bein Media
:: Digiturk Taşınma
:: İzmir Digiturk
:: Digiturk Yetkili Bayi
:: Digiturk Yetkili Servis
:: Faturasız Digiturk
:: Online Basvuru
 

 

 
 

Çözüm Ortağımız Olun...
 
:: Balçova Merkezi Uydu Sistemi

Neden Merkezi Uydu Sistemi Gerekli ?

SMATV, birden fazla uydu ve yayın sinyalini birleşik olarak tüm TV noktalarına zayıflamadan ulaştırmak ve dağıtmak için kullanılır. Kurulan sistem genel olarak uydu antenleri, yayın merkezleri ve dağıtım sistemlerinden oluşur. Özellikle kalabalık mekanlar ve televizyon kullanıcı sayısının fazla olduğu alanlarda, bloklar ve konutlar birbirleriyle yer altında bağlanır ve son kullanıcıya, uydu alıcısı kullanılmasına gerek kalmadan, TV görüntüsü ulaştırır.Netcom Teknoloji, kullanılan bölgelere ve yaşam alanlarına göre, kanal sayısı ve sistem merkezleri tasarlar ve kurulumunu gerçekleştirir.

  Sayın Apartman Yöneticisi ve Sakinleri

Gün geçtikçe gelişen TV yayıncılığı sayesinde uydu antenleri ile yüzlerce TV kanalı izlenebilmektedir.Artık apartman sakinleri daha fazla TV kanalını daha iyi ve net görüntü kalitesi ile seyretmek istemektedirler.Bunun için çatıya her apartman sakini için ayrı uydu anteni konulmaktadır.Bu da binanın balkonlarında ve çatısında çirkin bir görüntü olmasına sebep oluyor.Hem daha fazla insanın çatıya çıkıp çatıya zarar vermesini sağlıyor.Kurduracağınız merkezi uydu anten sistemi ile uydudan yüzlerce digital TV kanalını ,karasal digital yayınlarını seyredebilirsiniz.Böylelikle anten sorunu kesin olarak çözümlenmekle birlikte çatı masrafları ve apartmanın kötü görünümünden kurtulmuş olursunuz.Yeni çıkacak belediyeler yasası içerisinde bulunan binaların dış cephesindeki anten kirliliği ile ilgili maddesinden dolayı binalarda merkezi sistem kullanımı zorunluluk teşkil edecektir.Merkezi uydu sistemleri Digiturk ve D Smart Digital Platformlara uyumludur.Sadece Digitürk merkezi sistemi binanıza ücretsiz olarak kurulacaktır.Avrupa Standartlarına uygun malzemeler kullanılarak, her bloğun/binanın çatısına ayrı ayrı üç çanak anten ve abone sayısı kadar Santral/Multiswitch montajı yaparak, abone /daire bağlantı tesisat kablolarının abonenin istediği daire içinde tek noktaya çekerek uydularının yayın iletimi alt yapı montajını gerçekleştirilecektir.

138981653512743600

Dünyada Hiç Bir Firma Hiç Bir Ürünü Daha Kalitesiz Yapmadan Daha Ucuza Satamaz. Bir Malın Sadece Fiyatına Bakmak Bazı Hileleri Peşinen Kabul Etmektir.

Multiswitch uydu sistemleri bizlerin en çok apartman ve bloklu sitelerde kullanımı tercih edilen uydu sistemidir günümüzde apartmanlar ve sitelerde kullanımı oldukça artış göstermekte ve apartman site yönetici ve idarecelerine kolaylık imkanı sağlamaktadır bu imkanlar oldukça fazladır çevre kirliliği ortadan kalkar ve binalarınızın çirkin uygunsuz takılmış paslı bakımsız çanaklardan kurtulursunuz ayrıca bina ve sitenize taşınan kişi ve kişiler anten taktırmak zorunda kalmaz sadece tv ve decoderini bağlayıp yayın alabilir uydu sistemi olmayan bina ve bloklu sitelerde kişi ve kişiler ilk taşındıkları zaman mağdur olmaktadır bunu sahada görmekte ve bilmekteyiz tüm bu sorunları ortadan kaldırmak için bulunduğumuz konumlarda site ve bina blok yöneticileri ile temas sağlamaktayız gerek yeni kurulum gerekse mevcuttaki sisteminizin bakımını yapmaktayız. Multiswitch uydu sistemlerimizdeki imkan bunlarlada sınrlı değildir sizlerde bina ve sitelerinize bloklarınıza apartmanlarınıza villa ve geniş odalı evlerinize multiswitch uydu sistemi yaptırmak istermisiniz multiswitch uydu sistemleri paketimiz turksat eutalsat hotbird uydular bulunmaktadır . Firmamız dan multiswitch uydu sistemi yaptıran tüm kişi ve kişilere eutalsat yani digiturk uydu sistemini ücretsiz olarak kuruyoruz ve bu sistemle tüm dairelerde tüm uyduları izleme sansı bulacaksınız .Gerek yeni bina ve site ise tüm işlemlerinizi kablo vs firmamız tarafından yapılmaktadır multiswitch uydu sistemleri paketimizde Next Nextstar ve Digiturk onaylı malzemeler kullanılmaktadır bu ürünler den yıllardır memnunuz sorunsuz yayın vermektedir . Profesyonel kişilerin çalışma sonucu alacağımız kaliteli sinyal dairelerimizdeki görüntü ve ses kalitesine yansımaktadır talepleriniz için gerek talep formu gerekse bize ulaşın sayfamızdan ve telefon aracılığıyla bizlere ulaşabilir tüm bu işlemleri firmamızdan talep edebilirsiniz siz kullanıcıların sorunlarınızı çözümlemek bizim işimiz.

  F Konnektör ( Presli )


Kablolama yapılırken Sıkmalı F Konnektör kullanılması kayıpları önlemekte,müdahale durumlarında konnektörün kablodan çıkmasını önlemektedir.Tri-Shield kablolar için sıkıştırmalı, contalı Sterling SPl konnektörleri ekranlama etkinliği, nem tutma, korozyon, sağlamlık, geri dönüş gibi konulardaki tüm endüstri standart ve spekt değerlerinin üstünde olduğu test edilmiştir. F- konnektör, tek parçadan ibaret olup, nikel kaplama bronz malzemeden yapılmıştır. U.V. stabilizeli O ring, kolay tanımak için renk kodlu. RFI ekranlama koruması 80dB den fazla. SCTE speklerine uyum sağlayacak şekilde mükemmel koruma sağlar. Kablo tutma gücü kablo kopma gücünden fazladır, katışma ve geri dönüş kayıpları SCTE spektlerinin üstündedir.

          Profressional-Series-RG6-F-Type-Coax-Cable-25-122-006-1

  MULTISWICH / SANTRAL


Türkiye şartlarına en uygun Yerli Üretim Multiswitch – Karasal yayın (Terestrial) girişinde bulunan dahili yükselteç ile TV bandında sorunsuz dağıtım Diseqc 2.0 yazılım Abone başına 100 metre dağıtım uzunluğu sağlayansantral, en yüksek binalarda dahi yüksek performans Interstage Amplifiers (Ara Yükselteç) Multiswitch ile daha çok Kaskat Multiswitch bağlama olanağı sağlar Interstage Amplifiers Modeller,eğimli karakteristili ile üst frekans bölgesindeki kayıpları karşılar SMPS Güç kaynağı ile kaskat modülleri de sorunsuz besler Tüm Multiswitch modellerinde oluşabilecek arızalara karşı hiç bir onarım yapılmadan 3 YIL ÜRÜN DEĞİŞİM GARANTİSİ Hızlı ve kolay kurulum, dayanıklı ve uzun ömürlü.

584_buyuk

  Next YE-777 Quadro Gold LNB


LNB (Low Noise Block Convertor) Uydudan gelen sinyalleri çanak anten vasıtası ile toplayıp digital uydu alıcınıza iletimini sağlayan malzemedir. Bu malzeme sürekli dış ortamdaki koşullara maruz kaldığından öncelikle dayanıklı olması şarttır. Suya karşı dayanaklı olması bunlardan en önemlisidir. Ayrıca gürültü seviyesi çalışma ısısı gibi teknik özellikleri hakkında profesyonel destek alın.

Çift 0.1 Desibel Düşük Gürültü Oranı Sinyal Seviyesi en az %10 Daha Güçlü Olan GOLD LNB Sınıfındaki  bu Gürültü Oranı 0,1 DESİBEL ile Mükemmeldir.