Genel Menu
:: Digiturk Kampanyaları
:: Bein Sports Kampanyaları
:: Digiturk Paketleri
:: Digiturk İnternet Paketleri
:: Digiturk HD
:: Digiturk Plus
:: Digiturk Bein Connect
:: Digiturk 4K
:: Digiturk Fatura
:: Digiturk Kumanda
:: Digiturk Teknik Destek
:: Digiturk Avantaj Paketi
:: Digiturk Bein Media
:: Digiturk Taşınma
:: İzmir Digiturk
:: Digiturk Yetkili Bayi
:: Digiturk Yetkili Servis
:: Faturasız Digiturk
:: Online Basvuru
 

 

 
 

Çözüm Ortağımız Olun...
 
:: Konak D-Smart Servisi

Konak-D-Smart-Teknik-ServisKonak-D-Smart-Yetkili-Servisi

  konak-d-smart-netcom-teknoloji                        KONAK D-SMART TEKNİK SERVİS

konak-d-smart-servis-telefonu 0 232 374 7 666
konak-d-smart-servis-cep-telefonu 0 549 374 7 600
konak-d-smart-servis-adresi destek@netcomteknoloji.com

 KONAK D-Smart Bölge Servislerimiz , İzmir Merkezimiz tarafından alınan D-Smart, Arıza , Bakım , Nakil (Adres değişkliği) ,Çanak anteni yeri değişimi v.b talepleriniz teknik servisimiz tarafından en hızlı şekilde sonuçlandırılmaktadır.Konak D-Smart taleplerinizi sitemiz aracılığıyla online olarak iletebilirsiniz. D-Smart arıza,adres değişikliği vb.talebleriniz ile birlikte size servis işlemi hakkında detaylı bilgiler veilicektir. D-Smart teknik servis ve destek hizmetleri için de sitemiz üzerindenden talepte bulunabilirsiniz. .Ayrıca 0232 374 7 666 numaralı telefonlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Kurulum yapılırken kullandığımız malzemelerin kalitesi kadar,montajı ve ayarları yapacak kişi de büyük önem taşımaktadır.Yeterli teknik donanıma ve konuda yeterince tecrübeye sahip olmaması sistemden alacağımız performansın çok aşağılarda kalmasına sebep verecektir.Küçük bir örnek vermek gerekirse LNB ayarında yapılacak 1-2 mm'lik hata anten performansında %15-20 lik kayıp yaratacaktır.Bu kayıpların engellenmesi ve mükemmel ayar yapılması ise sadece satlook cihazı ile mümkün olabilmektedir.Milimetrik hataların bile inanılmaz derecede büyük performans kayıplarına sebep olduğu uydu montajında, tecrübe ,profesyonellik ve profesyonel ekipman en önemli noktaları oluşturmaktadır.

 izmir-d-smart-kurulum

D-SMART KURULUM

D-Smart Kurulum 1.ADIM

D-Smart uydu alıcınızı ilk kez çalıştırıyorsanız karşınıza “Yeni Kurulum” ekran gelecektir. Ayarlarınızı kişisel zevkinize göre kumandanızın yön tuşları yardımıyla seçin ve kumandanızın “OK” tuşuna basınız. (Fabrika ayarlarına dönen cihazınızın kurulumu için de aynı adımlarla ilerleyebilirsiniz.)1.ADIM

D-Smart uydu alıcınızı ilk kez çalıştırıyorsanız karşınıza “Yeni Kurulum” ekran gelecektir. Ayarlarınızı kişisel zevkinize göre kumandanızın yön tuşları yardımıyla seçin ve kumandanızın “OK” tuşuna basınız. (Fabrika ayarlarına dönen cihazınızın kurulumu için de aynı adımlarla ilerleyebilirsiniz.)

D-Smart Kurulum 2.ADIM

Şimdiki adımda Ayar Kontrolü ekranı karşınıza gelecektir. Aşağıdaki tüm kontroller yaptıktan sonra problem yok ve Tek Çanak anten kullanılıyor ise kumandanızdaki “OK” tuşuna basarak devam ediniz.
 -Çanak Anten yönü Türksat 3A’ya dönük olmalı,
Çanak antenden gelen LNB kablosunun uydu alıcısı LNB IN girişine takılı olup olmadığı kontrol edilmeli,
-Smartcard uygun şekilde takılmalı,
-Televizyon ve Uydu alıcısının açık olduğundan emin olunmalıdır.

D-Smart Kurulum 3.ADIM

Karşınıza Sinyal ayarı ekranı gelecektir. Sinyal ayarları bölümünde sinyal parametreleri yeşile dönüp, sinyal gücü %40 , sinyal kalitesi %100 olduğunda ekran otomatik olarak D-Smart ana sayfaya yönlendirecektir.

  D-Smart Kurulum 4.ADIM

Keyifli Seyirler, D-Smart ailesine Hoşgeldiniz. 

Uydu Receiver Arızaları

Konak-D-smart-Uydu-Alıcı-Servisi

D-Smart Receiver Sinyal almıyorsa ..

Cihazınızın arka bağlantılarını kontrol edin, yerinden oynamış olabilir.Eğer receiverin arkasından değil ise çanak yönü bozulmuş olabilir, Lnb arızalanmış olabilir, kablo bağlantı yerlerinde oksitlenme yada kopma olabilir.

izmir-d-smart-teknik-servis

'' Yağışlı havalarda kesinlikle çanak antene müdahale etmeyiniz, muhtemel bir elektrik kaçağına ,elektrik akımına maruz kalabilirsiniz.''

Sinyal geliyor ama kanallar da eksiklik varsa ,

Kanalın frekansı değişmiş olabilir, yada anteniniz hafif yön değiştirilmiş olabilir.

Görüntü var ses yok yada ses var görüntü yok ise…
Cihazın Tv ile bağlantısını sağlayan Scart kablosu oynamış olabilir, yada cihazlarınızın elektronik devrelerinde arıza meydana gelmiş olabilir.


 0 232 374 7 666   KONAK D SMART TEKNİK SERVİS   0 549 374 7 600


D-Smart-NakilKonak-D-Smart-Yetkili-ServisiKonak-D-Smart-Adres-Değişikliği

konak-d-smart 0 232 374 7 666                    konak-d-smart-telefon0 549 374 7 600

Taşınırken D Smart Üyeliğimi ne yapmalıyım.?
Adres değişikliği gerçekleştiriyorum , D Smart‘ ımı nasıl taşıyabilirim. ? Taşınmaya karar verdiğiniz zaman , öncelikle 0 232 374 7 666 numaralı telefondan Müşteri Temsilcimize bağlanarak talebinizi iletmelisiniz. Temsilcimiz nakil işleminiz için kayıt oluşturacak size ekipmanlarınızın sökülmesi için Yetkili Teknik Servisi görevlendirecek; aynı zamanda yeni adres bilgilerinizi alarak kurulumunuzu yapmak üzere Yeni Teknik Servisinize bilgi iletip size uygun bir zaman aralığına randevu saati vermeye çalışacaktır.

 D-SMART NEDİR ?

DİJİTAL PLATFORM ÖZELLİKLERİ İLE NORMAL UYDU ALICISI ÖZELLİKLERİNİ BİR ARAYA GETİREN, İLERİ TEKNOLOJİ ÜRÜNÜDÜR.


 D-SMART, DİJİTAL YAYIN MI YAPAR ?

EVET. D-SMART SAYESİNDE SES VE GÖRÜNTÜ D İJİTAL YAYIN KALİTESİ İLE KULLANICILARA ULAŞTIRILIR. D-SMART, TV YAYINCILARININ SUNMUŞ OLDUĞU YAYINLARIN KALİTESİNİ DEĞİŞTİRMEDEN, BOZMADAN, SIKIŞTIRMADAN SİZE ULAŞTIRIR.


 D-SMART'I SATIN ALDIKTAN NE KADAR SÜRE SONRA D-SMART YAYINLARINI İZLEYEBİLİRİM ?

SMARTCARD AKTİVASYONU GERÇEKLEŞİR GERÇEKLEŞMEZ D-SMART'IN AVANTAJLARINDAN FAYDALANABİLİRSİNİZ.


AKTİVASYON İŞLEMİ NEDİR ?

AKTİVASYON İŞLEMİ SMARTCARD İLE D-SMART'IN UYDUDAN BİR SİNYAL GÖNDERİLEREK ÇALIŞIR HALE GETİRİLMESİ İŞLEMİDİR.


 HANGİ KANALLARI İZLEYEBİLİYORUM ?

D-SMART İLE 100'DEN FAZLA ULUSAL, YEREL VE YABANCI KANALI İZLEYEBİLİRSİNİZ. D-SMART'IN KULLANICILARINA ÖZEL SUNDUĞU DISCOVERY CHANNEL, ANIMAL PLANET, DISCOVERY SCIENCE, MOVIE PLUS, WORLD FASHION, MOVIE SMART GİBİ FİLM, BELGESEL, YAŞAM VE SPOR KANALLARININ YANINDA YETİŞKİNLERE YÖNELİK EROTİK İÇERİKLİ KANALLARI VE İNTERAKTİF KANALLARI (SON DAKİKA VE EKONOMİ HABERLERİ, HAVA DURUMU, GÜNLÜK FAL, OYUNLAR) İZLEYEBİLİRSİNİZ. AYRICA, HOTBİRD UYDUSUNA BAKAN BİR ÇANAK ANTENİNİZ VARSA, YÜZLERCE YABANCI KANALI DA ŞİFRESİZ OLARAK İZLEYEBİLİRSİNİZ.

D-SMART İÇİN EN AZ KAÇ ÇANAK KULLANMAM GEREKİYOR ?

TÜRKSAT UYDUSU ÜZERİNDEKİ TÜM KANALLARI VE D-SMART KANALLARINI İZLEMEK İÇİN TEK ÇANAK KULLANMANIZ YETERLİDİR. BİRDEN FAZLA ÇANAK KURULUMU YAPTIRMANIZ HALİNDE DİĞER UYDULARDAKİ KANALLARI DA İZLEYEBİLİRSİNİZ.

D-SMART'I HANGİ UYDUDAN İZLEYEBİLİYORUM ?

TÜRKSAT UYDUSUNA BAKAN BİR ADET ÇANAK ANTEN YETERLİDİR. BUNUN DIŞINDA DİĞER UYDULARA BAKAN ÇANAK ANTENLERİ DE D-SMART İLE KULLANABİLİR VE YAYIN ALABİLİRSİNİZ. (ÖRNEĞİN; HOTBIRD, EUTELSAT, ASTRA, SIRIUS VB)


BİREYSEL ÇANAK ANTEN KULLANIMI DIŞINDA BİNADAKİ MERKEZİ UYDU SİSTEMİNDEN DE FAYDALANABİLİR MİYİM ?
BULUNDUĞUNUZ BİNADA KULLANILAN MERKEZİ UYDU SİSTEMİ TÜRKSAT UYDUSUNA BAKIYOR VE TÜM APARTMAN SAKİNLERİNİN KULLANIMINA AÇIK İSE (TÜRKSAT ÇOKLU UYDU SİSTEMİ) FAYDALANABİLİRSİNİZ. MERKEZİ UYDU SİSTEMİNDEKİ UYDULARDAN BİR TANESİNİN TÜRKSAT OLMASI YETERLİDİR.

 BİNADAKİ HERHANGİ BİR ÇANAK ANTEN İLE D-SMART YAYINLARINA ERİŞEBİLİR MİYİM ?

MEVCUT HERHANGİ BİR ÇANAK ANTENİ (EN AZ 60 CM) TÜRKSAT UYDUSUNA BAKIYOR VE DAİRENİZE KADAR GEREKLİ KABLOLAMA MEVCUT İSE YAYINLARIMIZA ERİŞEBİLİRSİNİZ. AYARLAR  MENÜSÜNDEN GEREKLİ AYARLAR YAPILARAK ÇANAKLARDA KULLANILAN TÜM LNB'LER İLE KULLANILABİLİR.


YURTDIŞINDA D-SMART YAYINLARINI İZLEYEBİLİR MİYİM ?

TÜRKSAT'IN BATI VE S1 İZDÜŞÜMÜNDEKİ TÜM KANALLAR AVRUPA'DA İZLENEBİLİR; ANCAK DOĞU İZDÜŞÜMÜNDEKİ KANALLAR İZLENEMEZ.


 İHTİYACIM OLAN EKİPMANIN ÖZELLİKLERİ NELER OLMALIDIR ?

TURKSAT 2A/3A UYDUSU İÇİN MİNİMUM 60 CM ÇANAK, UNIVERSAL LNB, D-SMART UYUMLU DİJİTAL UYDU ALICINIZ VE KABLOLAMA GEREKLİDİR.


İHTİYACIM OLAN EKİPMANI NASIL TEMİN EDEBİLİRİM ?

UYDU ALICINIZI SATIN ALDIĞINIZ BAYİ SİZE BU KONUDA YARDIMCI OLACAKTIR.


 TEK ÇANAK ANTEN İLE BİRDEN FAZLA D-SMART'TAN FAYDALANABİLECEK MİYİM ?

D-SMART'LARINIZI ÇOKLU DAĞITIM SİSTEMİ (MULTISWITCH) OLARAK ADLANDIRILAN BİR EKİPMANA BAĞLAYARAK FAYDALANABİLİRSİNİZ.


 TEK BİR D-SMART İLE EN FAZLA KAÇ TELEVİZYONA YAYIN ALABİLİRİM ?

TEK BİR D-SMART İLE AYNI YAYINI İZLEMEK KOŞULUYLA BİRDEN FAZLA TELEVİZYONDAN YAYIN ALINABİLİR. TV'LERİN FARKLI KANAL GÖSTEREBİLMELERİ İÇİN AYRI BİRER D-SMART UYUMLU DİJİTAL UYDU ALICISINA BAĞLI OLMALARI GEREKMEKTEDİR. SCART VE  VİDEO GİRİŞLERİNİ KULLANARAK)


ÇOK ÇANAKLI UYDU SİSTEMİ KULLANIYORUM, BU DURUMDA YAYINLARINIZI NASIL İZLEYEBİLİRİM ?
 
ÇOK ÇANAKLI UYDU SİSTEMLERİNDE, TÜRKSAT 2A/3A'YA BAKACAK ŞEKİLDE KONUMLANDIRILAN ANTENİN DİSEQC A GİRİŞİNE TAKILI OLMASI HALİNDE YAYIN İZLEYEBİLİRSİNİZ.

SMARTCARD NE İŞE YARAR ?  

SADECE D-SMART İLE ÇALIŞAN SMARTCARD İLE D-SMART KANALLARINI İZLEYEBİLİR VE ÇEŞİTLİ İNTERAKTİF UYGULAMALARDAN FAYDALANABİLİRSİNİZ.

 SMARTCARD'I HERHANGİ BİR UYDU ALICISI İLE KULLANABİLECEK MİYİM ?

HAYIR. SMARTCARD'INIZI SADECE D-SMART İLE KULLANABİLİRSİNİZ. DİĞER UYDU ALICILARINDA KULLANILIR İSE SMARTCARD BLOKE OLACAKTIR.

SMARTCARD'IN KAYBOLMASI DURUMUNDA NE YAPMALIYIM ?  

SMARTCARD'IN KAYBOLMASI DURUMUNDA 0850 266 0 266 NUMARALI MÜŞTERİ HİZMETLERİMİZİ ARAYARAK YENİ BİR SMARTCARD SATIN ALMA TALEBİNDE BULUNABİLİRSİNİZ.


 SMARTCARD BOZULURSA NE YAPACAĞIM ?

SMARTCARD'IN BOZULMASI DURUMUNDA 0850 266 0 266 NUMARALI MÜŞTERİ HİZMETLERİMİZİ ARAYABİLİR VEYA SİZE EN YAKIN D-SMART BAYİSİNE GİDEREK YENİ BİR SMARTCARD SATIN ALMA TALEBİNDE BULUNABİLİRSİNİZ.


SMARTCARD OLMADAN DA YAYIN ALABİLİR MİYİM ?

SMARTCARD OLMADAN UYDUDAKİ ŞİFRESİZ YAYINLARI İZLEYEBİLİRSİNİZ. ANCAK, D-SMART KANALLARI VE İNTERAKTİF HİZMETLERDEN FAYDALANABİLMENİZ İÇİN SMARTCARD'INIZIN AKTİVASYONU YAPILMALIDIR.


TAŞINMA DURUMUNDA D-SMART HİZMETLERİNDEN NASIL YARARLANABİLİRİM ?

TAŞINDIĞINIZ YERDE TÜRKSAT UYDUSUNA BAKAN BİR ÇANAK ANTEN KURULUMU VARSA, D-SMART'INIZ İLE TÜM HİZMETLERİMİZDEN YARARLANMAYA DEVAM EDEBİLİRSİNİZ. SİZE DAHA KALİTELİ VE HIZLI DESTEK VEREBİLMEMİZ İÇİN ADRES DEĞİŞİKLİĞİNİ ÇAĞRI MERKEZİMİZİ ARAYIP BİLDİRMENİZ GEREKMEKTEDİR.


KISA SÜRELİ YER DEĞİŞİKLİKLERİNDE D-SMART KULLANMAYA DEVAM EDEBİLİR MİYİM ?

TAŞINDIĞINIZ YERDE TÜRKSAT UYDUSUNA BAKAN BİR ÇANAK ANTEN KURULUMU VARSA, D-SMART'INIZ İLE TÜM HİZMETLERİMİZDEN YARARLANMAYA DEVAM EDEBİLİRSİNİZ. SİZE DAHA KALİTELİ VE HIZLI DESTEK VEREBİLMEMİZ İÇİN ADRES DEĞİŞİKLİĞİNİ ÇAĞRI MERKEZİMİZİ ARAYIP BİLDİRMENİZ GEREKMEKTEDİR.


KISA SÜRELİ YER DEĞİŞİKLİKLERİNDE SMARTCARD AKTİVASYONU TEKRARLANACAK MI ?  

HAYIR. ADRES DEĞİŞİKLİKLERİNDE AKTİVASYON TEKRARINA GEREK YOKTUR.


 GARANTİ SÜRESİ NE KADARDIR ?

D-SMART UYUMLU UYDU ALICILARI 2 YIL GARANTİ KAPSAMINDADIR.

İzmir-D-smart-Akıllı-Kumanda-Kullanımı

PROGRAM BİLGİSİ (BİLGİ ÇUBUĞU) NASIL ULAŞABİLİRİM ?


• İZLEDİĞİNİZ KANALI DEĞİŞTİRMEDEN, REHBER TUŞUNA BASARAK HERHANGİ BİR KANALDAKİ DETAYLI PROGRAM BİLGİLERİNE ULAŞABİLİR,
• PROGRAMI İZLERKEN İNFO TUŞUNA BASTIĞINIZDA PROGRAMA AİT BİLGİLERİ GÖREBİLİR,
• İKİNCİ DEFA İNFO TUŞUNA BASTIĞINIZDA İZLEMEKTE OLDUĞUNUZ PROGRAMIN KISA ÖZETİNİ GÖREBİLİR,
• ÜÇÜNCÜ KEZ İNFO TUŞUNA BASTIĞINIZDA BİLGİ ÇUBUKLARINI KAPATABİLİRSİNİZ.
• AKILLI KUMANDANIZ ÜZERİNDEKİ GERİ TUŞUNU KULLANARAK İZLEDİĞİNİZ SON İKİ KANAL ARASINDA GEÇİŞ YAPABİLİRSİNİZ.


KENDİ KANAL SIRALAMAMI OLUŞTURMAK İÇİN NE YAPMALIYIM ?

• D-SMART'TAKİ ELEKTRONİK PROGRAM REHBERİ ÖZELLİĞİ İLE UYDUDAKİ EN BEĞENİLEN KANALLAR TELEVİZYONUNUZA SIRALANMIŞ OLARAK GELİR. SİZİ YENİ EKLENEN KANALLAR İLE FREKANSI DEĞİŞEN KANALLARI ARAMA ZAHMETİNDEN KURTARIR.
• DİLERSENİZ FAVORİ KANAL FONKSİYONU SAYESİNDE KİŞİSEL LİSTENİZİ OLUŞTURABİLİRSİNİZ.
• LİSTEYİ MENÜ - AYARLAR- FAVORİ KANAL SEÇENEĞİNİ İLE YAPABİLİR, KUMANDANIZIN FAVORİ TUŞU İLE KOLAYLIKLA SEÇİM YAPARAK İZLEYEBİLİRSİNİZ.


 YENİ KANAL EKLEMEK İÇİN NE YAPMALIYIM ?

• KANAL LİSTENİZE YENİ KANALLAR EKLEYEBİLİR, LİSTE SIRALAMASI İÇİNDE TAŞIYABİLİR VEYA SİLEBİLİRSİNİZ.
• BU İŞLEMİ MENÜ – AYARLAR – KANALLARI DÜZENLE – KANAL EKLE SEÇENEĞİ İLE GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ.


İSTEDİĞİM KANALLARI ENGELLEYEBİLİR MİYİM ?

• D-SMART 'İN KANAL ENGELLEME ÖZELLİĞİ İLE İSTEMEDİĞİNİZ KANALLARI ENGELLEYEBİLİRSİNİZ.
• BU İŞLEMİ MENÜ – AYARLAR - ENGELLENENLER SEÇENEĞİ İLE GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ.


COCUK KİLİDİ NEDİR? NASIL YAPABİLİRİM ?

• AKILLI İŞARET KATAGORİLERİNE GÖRE ENGELLEME YAPACAĞINIZ ÇOCUK KİLİDİ ÖZELLİĞİYLE, ÇOCUĞUNUZ YAŞINA UYGUN OLMAYAN PROGRAMLARI ENGELLEYEBİLİRSİNİZ.
• BU İŞLEMİ MENÜ – AYARLAR - ÇOCUK KİLİDİ SENEĞİ İLE GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ.


D-SMART PIN KODU NEDİR, NE YAPMAM GEREKİYOR ?

• TV PİN KODU, BELİRLEDİĞİNİZ KANALLARI İZLEYİCİLER İÇİN BLOKE ETMEYE YARAYAN 4 HANELİ ŞİFREDİR.
• İLK KEZ KULLANIYORSANIZ PİN KODUNUZ 0000 DIR.
• BU İŞLEMİ MENÜ - AYARLAR - ANAHTAR KODU SEÇENEĞİ İLE GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ.
• TV PİN KODUNUZU HATIRLAMIYORSANIZ D-SMART ONLİNE İŞLEM MERKEZİNE GİRİŞ YAPARAK BELİRLEYEBİLİR,
• PIN (BİR BOŞLUK) SMARTKART BİLGİNİZİ EKLEYİP, 2850’YE SMS GÖNDEREREK SIFIRLAYABİLİRSİNİZ.


ONLINE İŞLEMLER MENÜSÜ NE İŞE YARAR ?

ONLINE İŞLEMLER MENÜSÜNDEN;
• FATURANIZI İNCELEYEBİLİR, VARSA ÖDENMEMİŞ BORCUNUZU GÖREBİLİR, ONLİNE ÖDEME YAPABİLİR, OTOMATİK ÖDEME TALİMATI VEREBİLİR,
• SİNYAL YENİLEYEBİLİR,
• PİN KODUNUZU YENİLEYEBİLİR.
• ONLİNE İŞLEM ŞİFRENİZİ DEĞİŞTİREBİLİR
• “TÜKETİCİ ŞİKAYETLERİ” BUTONUNU TIKLAYARAK TALEP VE ŞİKAYETLERİNİZİ İLETEBİLİR, ÇÖZÜME YÖNELİK VERDİĞİMİZ YAZILI CEVAPLARI TAKİP EDEBİLİRSİNİZ


D-SMART'IN KURULUMU NASIL YAPILIYOR ?

TÜRKSAT'A BAKAN BİR ÇANAK ANTEN VAR VE GEREKLİ FİZİKSEL BAĞLANTI HAZIRSA KURULUM VE KULLANIM LİNKİNİ TIKLAYARAK KOLAYLIKLA SİZ GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ. GEREKLİ ALTYAPIYA SAHİP DEĞİLSENİZ YETKİLİ SERVİSLERİMİZ SİZE YARDIMCI OLACAKTIR.


KURULUM ÜCRETLİ MİDİR ? ÜCRETİ NEDİR ?

KURULUM ÜCRETİ, KULLANILAN EKİPMANA VE BÖLGELERE GÖRE DEĞİŞEBİLİR. D-SMART'I SATIN ALMAYI DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ YETKİLİ BAYİ SİZE EN DOĞRU BİLGİYİ VERECEKTİR.


SMARTCARD ÇALIŞMIYOR, NE YAPMALIYIM ?

SMARTCARD'IN D-SMART'IN ÜZERİNDEKİ RESME GÖRE DOĞRU TAKILIP TAKILMADIĞINI YA DA AKTİVASYON İŞLEMİNİN YAPILIP YAPILMADIĞINI KONTROL ETMELİSİNİZ. SORUNUN DEVAM ETMESİ HALİNDE ÇAĞRI MERKEMİZİ ARAYINIZ. 0850 266 0 266


D-SMART'I BEKLEME (STAND-BY) KONUMUNA NASIL ALABİLİRİM ?

D-SMART YAYINLARINI SAĞLIKLI ALABİLMEK İÇİN UYDU ALICINIZI KULLANMADIĞINIZ DURUMLARDA STAND-BY KONUMUNDA BIRAKINIZ. KUMANDANIZIN ÜST KÖŞESİNDE YER ALAN KIRMIZI TUŞA BASARAK VEYA D-SMART'IN ÜZERİNDEKİ KAPATMA DÜĞMESİNE BASARAK BEKLEME KONUMUNA ALABİLİRSİNİZ.


CİHAZ STAND-BY KONUMUNDA İKEN "STAND-BY" TUŞUNA BASILDIĞINDA, ÖN PANELDE PROGRAM NUMARASI ÇIKIYOR ANCAK TELEVİZYONA GÖRÜNTÜ GELMİYOR. NE YAPMALIYIM ?

TELEVİZYONLA CİHAZ ARASINDAKİ BAĞLANTILARI KONTROL EDİN. RF ARA KABLO KULLANIYORSANIZ, TELEVİZYONUN AYARININ DOĞRU UHF KANALINA YAPILDIĞINDAN EMİN OLUN.


SİNYAL SEVİYESİNDE AZALMA VAR, NE YAPMALIYIM ?

1. ÖNCELİKLE D-SMART CİHAZINIZIN ARKASINDAKİ SİNYAL KABLOSUNUN BAĞLI OLUP OLMADIĞINDAN EMİN OLUNUZ.
2. “SİNYAL YOK” UYARISI ALDIĞINIZ KANALDA KUMANDANIZIN “YEŞİL" RENKLİ TUŞUNA BASINIZ.
3. EKRANA GELEN SİNYAL AYARLARI SAYFASINDAN D-SMART TP1 SİNYALİNİ SEÇMEK İÇİN ‘OK’ TUŞUNA BASINIZ. ÇIKAN EKRANIN ORTASINDA YER ALAN KİLİT SİMGESİNDEKİ "YEŞİL" RENK CİHAZINIZIN SİNYALE KİLİTLENDİĞİNİ, "KIRMIZI" RENK İSE CİHAZINIZIN SİNYAL ALAMADIĞINI İFADE EDER.
4. ONLİNE İŞLEM MERKEZİNDEN “SİNYAL YENİLE” ALANINA GİREREK SİNYAL YENİLEME İŞLEMİNİ YAPINIZ.

SİNYAL YENİLEME İŞLEMİ SONRASI TV EKRANINDA “KANALDA SORUN VAR VEYA SİNYAL YOK” UYARISI ALMAYA DEVAM EDİYORSA; SİNYAL KALİTESİ DÜŞÜK İSE ÇANAK ANTENİNİZİN AYARI BOZULMUŞ VEYA ANTEN BİLEŞENLERİNDEN BİRİ ARIZALANMIŞ OLABİLİR.


GÖRÜNTÜ VE/VEYA SES ALAMIYORUM, NE YAPMALIYIM ?

ÇANAK ANTEN BAĞLANTISININ VE D-SMART'IN TELEVİZYONUNUZ İLE OLAN BAĞLANTISININ SAĞLANIP SAĞLANMADIĞINI VE TELEVİZYONUN UYDU BAĞLANTI AYARLARININ YAPILIP YAPILMADIĞINI KONTROL ETMELİSİNİZ.


KUMANDAM İLE İŞLEM YAPAMIYORUM, NE YAPMALIYIM ?

1. D-SMART'IN AÇIK OLDUĞUNDAN EMİN OLUNUZ.
2. D-SMART'I BEKLEME KONUMUNA ALINIZ.
3. KUMANDANIN PİLLERİNİ ÇIKARIP, YENİDEN TAKINIZ.
4. PROBLEM DEVAM EDİYORSA KUMANDANIN PİLLERİNİ YENİLERİYLE DEĞİŞTİRİNİZ.


  UZAKTAN KUMANDANIN ÜZERİNDEKİ RENKLİ TUŞLAR İLE NELER YAPABİLİRİM ?

İNTERAKTİF HİZMETLERDEN YARARLANABİLİR, ELEKTRONİK PROGRAM REHBERİ’NDE RENKLİ TUŞLAR İLE TERCİH ETTİĞİNİZ BAŞLIKLARDA GÜNCEL VE DETAYLI BİLGİLERE ULAŞABİLİRSİNİZ.


  ELEKTRONİK PROGRAM REHBERİ NEDİR, NELER YAPABİLİRİM ?

D-SMART'TAKİ ELEKTRONİK PROGRAM REHBERİ ÖZELLİĞİ İLE UYDUDAKİ EN BEĞENİLEN KANALLAR TELEVİZYONUNUZA SIRALANMIŞ OLARAK GELİR, DİLERSENİZ FAVORİ KANAL FONKSİYONU SAYESİNDE KİŞİSEL LİSTENİZİ OLUŞTURABİLİRSİNİZ. SİZİ YENİ EKLENEN KANALLAR İLE FREKANSI DEĞİŞEN KANALLARI ARAMA ZAHMETİNDEN KURTARIR. AYRICA, REHBER ÖZELLİĞİ SAYESİNDE İZLEDİĞİNİZ PROGRAM İLE İLGİLİ HIZLI, DOĞRU VE GÜNCEL BİLGİYE ULAŞABİLİR VE SEÇTİĞİNİZ KANALIN GÜNLÜK YA DA HAFTALIK YAYIN AKIŞINI GÖRÜNTÜLEYEBİLİRSİNİZ.


 GÖRÜNTÜ VAR AMA SES YOK YA DA SES ÇOK KISIK, NE YAPMALIYIM ?

BU DURUMDA BİRKAÇ ŞEY KONTROL EDİLMELİDİR. EĞER D-SMART'IN SES ÇIKIŞI TELEVİZYONA SCART KABLOSU İLE BAĞLANMIŞSA, O ZAMAN TELEVİZYONUN SESİNİN EN AZ YARIYA KADAR AÇIK OLMASINA DİKKAT EDİLMELİDİR. DAHA SONRA DA D-SMART'IN SESİNİ UYGUN SEVİYEDE AÇMIŞ OLDUĞUNUZDAN EMİN OLUNUZ. ÇÖZÜM SAĞLANAMADI İSE D-SMART'A BAĞLI OLAN SCART KABLOSUNU ÇIKARIP TEKRAR TAKMAK GEREKEBİLİR. EĞER D-SMART SES ÇIKIŞI SES SİSTEMİ ARACILIĞI İLE ELDE EDİLİYOR İSE SES SİSTEMİNİN SES SEVİYE AYARLARI KONTROL EDİLMELİDİR.


D-SMART YAYINININ KESİLMESİ SÖZ KONUSU OLABİLİR Mİ ?

HAYIR. UYDUDAKİ TÜM ŞİFRESİZ KANALLARI HER ZAMAN, HERHANGİ BİR YAYIN KESİNTİSİ OLMAKSIZIN İZLEYEBİLİRSİNİZ. SMARTCARD AKTİVASYONUNUZ GERÇEKLEŞTİRİLMİŞ İSE UYDUDAKİ TÜM KANALLARI VE D-SMART'A ÖZEL KANALLARI İZLEYEBİLECEKSİNİZ.


D-SMART ÜZERİNDEN İNTERNET BAĞLANTISI YAPILABİLECEK Mİ ?

ETHERNET BAĞLANTISI DOĞRUDAN İNTERNET ERİŞİMİ SAĞLAMAZ. UYDU ALICINIZDA İLGİLİ AYARLARI YAPARAK ETHERNET BAĞLANTISI SAYESİNDE D-SMART'A ÖZEL ÇOK ÇEŞİTLİ İNTERAKTİF UYGULAMALAR KULLANILABİLİRSİNİZ.


 D-SMART PIN KODUMU UNUTTUM, NE YAPMAM GEREKİYOR ?

TV PİN KODU; BELİRLEDİĞİNİZ KANALLARI İZLEYİCİLER İÇİN BLOKE ETMEYE YARAYAN 4 HANELİ ŞİFREDİR.
TV PİN KODUNUZU HATIRLAMIYORSANIZ ONLİNE İŞLEMLER İŞLEM MERKEZİNE GİRİŞ YAPARAK ÖĞRENEBİLİRSİNİZ.


TÜRKSAT UYDUSUNDAKİ KANALLARI İZLEYEBİLİYORUM. HOTBİRD UYDUSUNDAKİ YAYINLARI NASIL İZLEYEBİLİRİM ?

TÜRKSAT'A BAKAN ÇANAK ANTENİNİZİN DIŞINDA, 2. BİR ÇANAĞA SAHİP OLMANIZ HALİNDE HOTBİRD UYDUSUNDAKİ ŞİFRESİZ YAYINLARI İZLEYEBİLİRSİNİZ. BU ÇANAKLARI BİRLİKTE KULLANABİLMEK İÇİN DİSEqC DENEN APARATIN KULLANILMASI GEREKİR. YETKİLİ SERVİSİNİZ YA DA ÇAĞRI MERKEZİMİZ BU KONUDA SİZİ DAHA DETAYLI BİLGİLENDİREBİLİR.


HOTBİRD UYDUSUNDAKİ KANALLARI NEREYE İLAVE EDECEĞİM ?

HOTBİRD UYDUSU DAHİL OLMAK ÜZERE DİĞER UYDULARDA İZLEMEYİ TERCİH ETTİĞİNİZ KANALLARI, KANAL SIRALAMAMIZDA 600. KANALDAN İTİBAREN İLAVE EDEBİLİRSİNİZ.


İSTEDİĞİM KANALLARI ENGELLEYEBİLİR MİYİM ?

EVET. EBEVEYN KONTROL ÖZELLİĞİ İLE İSTEDİĞİNİZ KANALLARI ENGELLEYEBİLİRSİNİZ. AYRICA ÇOCUK KİLİDİ SAYESİNDE ÇOCUĞUNUZUN İZLEMESİNİ İSTEMEDİĞİNİZ KANALLARI DA ŞİFRELEYEBİLİRSİNİZ.


İZLEDİĞİM KANALI DEĞİŞTİRMEDEN, DİĞER KANALLARDAKİ PROGRAM BİLGİSİNİ GÖREBİLİR MİYİM?

EVET. İZLEDİĞİNİZ KANALI DEĞİŞTİRMEDEN, "REHBER" TUŞUNA BASARAK HERHANGİ BİR KANALDAKİ DETAYLI PROGRAM BİLGİLERİNE ULAŞABİLİRSİNİZ. AYRICA HER KANAL DEĞİŞTİRDİĞİNİZDE EKRANIN ALT KISMINDA BELİREN "INFO" ÜZERİNDEN İZLEDİĞİNİZ KANAL YA DA DİĞER KANALLARIN DA PROGRAM BİLGİLERİNE KANAL DEĞİŞTİRMEDEN ERİŞEBİLİRSİNİZ.


D-SMART SAYESİNDE YAYIMLANAN PROGRAMLARI ORİJİNAL DİL SEÇENEĞİ İLE İZLEYEBİLİR MİYİM ?

EVET. D-SMART İLE DİL SEÇENEĞİNİ DESTEKLEYEN YAYINLARI ORİJİNAL DİLİNDE YA DA TERCİH ETTİĞİNİZ DİL SEÇENEĞİNDE İZLEYEBİLİRSİNİZ.


D-SMART HD KUTUMU NASIL HD TELEVİZYONA BAĞLAYABİLİRİM ?

D-SMART HD KUTUNUZU HD GÖRÜNTÜ ALABİLMEK İÇİN HD TV'YE İKİ ŞEKİLDE BAĞLAYABİLİRSİNİZ. 1. EĞER TV'NİZDE KOMPONENT VİDEO BAĞLANTI NOKTASI VARSA KOMPONENT ÇIKIŞLARINI KULLANARAK (GÖRÜNTÜ ANALOG OLARAK TAŞINIR). 2. EĞER TV'NİZDE HDMI (HİGH DEFİNİTİON MEDİA INTERFACE) BAĞLANTI NOKTASI VARSA HDMI ÇIKIŞINI KULLANARAK. AYRICA SCART VE KOMPOZİT BAĞLANTI NOKTALARIYLA STANDART ÇÖZÜNÜRLÜKLÜ GÖRÜNTÜ TAŞIMA OLANAĞINA SAHİPSİNİZ.


HD KUTUMU 2 FARKLI TV'YE BAĞLAYABİLİR MİYİM ?

D-SMART HD KUTUNUZU YALNIZCA TEK BİR TELEVİZYONA BAĞLAYABİLRSİNİZ. FARKLI TELEVİZYONLARDA FARKILI YAYINLARI SEYRETMEK İÇİN 2 AYRI D-SMART HD UYDU ALICISINA İHTİYACINIZ VAR.

konak-d-smart-uydu-servisi-teknik-servis

Konak D-Smart Servis Seçenekleri 

Service Selection

D-Smart Uydu Servisi Konak Uydu Servisi
D-Smart Anten Kurulumu Konak Digiturk Servisi
Sinyal Seviyesi azalma var Konak Nextstar Servisi
Kanal Yükleme Konak D Smart Servisi
D-Smart Uydu Kurulumu Konak Filbox Servisi
Uydu Yazılım Konak Tivibu Servisi
Turksat , Hotbird , Eutelsat Konak Sab Servisi
D-Smart Çanak anten yer değişimi Konak Arçelik Servisi
D-Smart Sinyal Yok Sorunu Konak Vestel Servisi
Şifreli Kanal Yükleme Konak Çanak Anten Servisi
Nextstar Uydu Servisi Konak Uydu Anten Servisi
D-Smart Çanak Anten Fiyatları Konak Anten Servisi
Next Nextstar Uydu Alıcıları Konak Nextstar Uydu alıcı satışı
D-Smart Çanak Anten Kurulumu Konak Nextstar Satış & Yetkili Bayi
İzmir Uyducular Konak Digiturk Satış & Yetkili Servisi
Çanak Anten Sinyal Yok Sorunu Konak Televizyon Servisi
İzmir Çanak Anten Servisi Konak Digiturk Yetkili Bayi
Çanak Anten Arıza Konak Digiturk Yetkili Servisi
Çanak Anten Kurulumu Konak Hiremco Servisi
Uydu Yazılım Yükleme Konak Kawai Servisi
Turksat Kanal Yükleme Konak Jameson Servisi
Turksat Anten Ayarı Konak Amstrad Servisi
Turksat Anten Yer Değişimi Konak Yumatu Servisi
Turksat Çanak Anten Taşınma Konak Botech Servisi
Çanak Anten Lnb Değişimi Konak Suny Servisi
Turksat Anten Nakil Konak İmpax Servisi
D-Smart Çanak Anten Lnb Arıza Konak Merkezi Uydu Servisi
Uydu Sistemi Kablo Arıza Konak Digital Uydu Servisi
Çanak Anten Kablo Değişimi Konak Merkezi Digital Uydu Servisi
Next Onaylı Uydu Rgu6 Kablosu Konak Çanak Anten Montaj Servisi
Digiturk Onaylı Rgu6 Kablosu Konak Digiturk Merkezi Sistem Kurulumu
Next Gold Seri Lnb Değişimi Konak Uydu Merkezi Sistem Kurulumu
Digiturk Universal Lnb Değişimi Konak Uydu Merkezi Sistem Arıza
Digiturk Md5 Lnb Değişimi Konak Tv Merkezi Sistem Kurulumu
D-Smart  Arıza Konak Uydu Merkezi Sistem Bakımı
Digiturk Servis Konak Uydu Merkezi Sistem Onarım
Digiturk Uydu Alıcı Kurulumu Konak Merkezi Uydu Lnb Değişimi
Turksat 4 A Uydusu Konak Merkezi Digiturk Lnb Değişimi
Uydu Kanal Sıralama Konak Merkezi Sistem Kablo Değişimi
D Smart Arıza Konak Merkezi Uydu Santral Değişimi
D Smart Çanak Anten Ayarı Konak Merkezi Uydu Multiswich Arızası
D Smart Turksat Anten Ayarı Konak Merkezi Digiturk Md5 Değişimi
D Smart Anten Ayarı Konak Merkezi Sistemine Digiturk Ekleme
D Smart Anten Yer Değişimi Konak Merkezi Uydu Sistemine Hotbırd Ekleme
D Smart Anten İnce Ayarı Konak Merkezi Uydu Sistemi Revizyon
D Smart Servis Konak Merkezi Anten Ayarı
D Smart Kablo Değişimi Konak Merkezi Uydu Anten İnce Ayarı
Uydu Çift Çanak Kurulumu Konak Merkezi Digiatal Santral Arıza
Uydu Kablo Değişimi Konak Merkezi Santral Adaptör Arıza
Uydu Anten Değişimi Konak Digital Uydu Yayın Sistemleri Kurulumu

         İZMİR D-Smart Bayileri ve Satış Noktaları:

 Konak D Smart Teknik Servis Adresi

İlçe
Aliağa D-smart Teknik Servis Kazım Dirik Mh. Barbaros Cd. 6/A ALİAĞA
Bayındır D-smart Teknik Servis  5714 No: 7/B Bozyaka BAYINDIR
Bergama D-smart Teknik Servis Bankalar Cd. No : 21 BERGAMA
Bornova D-smart Teknik Servis Kemalpaşa Cd. No:62 Altındağ BORNOVA
Çeşme D-smart Teknik Servis NO:24/A ALAÇATI ÇEŞME
Dikili D-smart Teknik Servis Adnan Menderes Cd. NO : 12/c DİKİLİ
Foça D-smart Teknik Servis Atatürk Bulvarı No : 37 FOÇA
Karaburun D-smart Teknik Servis  5714 Sk. No :7/B Bozyaka/Karabağlar KARABURUN
Karşıyaka D-smart Teknik Servis 6440 Sk. No:67/A Atakent-Bostanlı KARŞIYAKA
Kemalpaşa D-smart Teknik Servis Stadyum Cd. No :8/1 KEMALPAŞA
Kınık D-smart Teknik Servis ATATÜRK BULVARI N:37 KINIK
Kiraz D-smart Teknik Servis ATATÜRK BULVARI N:37 KİRAZ
Menemen D-smart Teknik Servis ATATÜRK CAD.NO:4/ A MENEMEN
Ödemiş D-smart Teknik Servis Cumhuriyet Mh. Talatpaşa Cd. No: 5/B ÖDEMİŞ
Seferihisar D-smart Teknik Servis ATATÜRK BULVARI N:37 SEFERİHİSAR
Selçuk D-smart Teknik Servis Atatürk Bulvarı No : 37 SELÇUK
Tire D-smart Teknik Servis Kurtuluş Mh.Gümüşpala Cd. NO : 48 TİRE
Torbalı D-smart Teknik Servis Ertuğrul Mh. 3028 Sk. No : 4 TORBALI
Urla D-smart Teknik Servis Hacı İsa Mh.Polen Sk. No : 56 URLA
Beydağ D-smart Teknik Servis Atatürk Bulvarı No: 37 BEYDAĞ
Buca D-smart Teknik Servis ATATÜRK BULVARI N:37 BUCA
Konak D-smart Teknik Servis İsmetkaptan Mh.Hürriyet Bul.No:9/a Çankaya KONAK
Menderes D-smart Teknik Servis Cüneyt Bey.Mh.İbrahim Turan Cd.No :17 MENDERES
Balçova D-smart Teknik Servis Ata Cd. Ihlamur Sk. No: 11/A BALÇOVA
Çiğli D-smart Teknik Servis 8002 SOK. NO:5/B ÇİGLİ
Gaziemir D-smart Teknik Servis Atıfbey Mh. Türkan Saylan Cd. No: 36 GAZİEMİR
Narlıdere D-smart Teknik Servis Narlı Mh..Mithatpaşa Cd. No: 250/C NARLIDERE
Güzelbahçe D-smart Teknik Servis Ata Cd. Ihlamur Sk. GÜZELBAHÇE

İZMİR D-Smart teknik servis olan ilçelerin listesi aşağıdadır:

İZMİR ilçelerine verdiğimiz hizmetlerin listesine aşağıdaki liste aracılığı ile ulaşabilirsiniz. D-Smart hizmetleri olarak D-Smart kurulum ve aktivasyon hizmetleri, D-Smart çanak anten kurulumu, D-Smart teknik destek ve arıza hizmetleri gibi hizmet seçeneklerimiz mevcuttur. D-Smart taleplerinizi sitemiz online olarak iletebilirsiniz. D-Smart talebiniz ile birlikte sizi arayıp paketler ve kampanyalar hakkında detaylı bilgiler veilicektir. D-Smart teknik servis ve destek hizmetleri için de sitemiz üzerindenden talepte bulunabilirsiniz. İZMİR iline ve ilçelerine D-Smart abonelik ve teknik servis hizmeti vermekteyiz. Ayrıca 0232 374 7 666 numaralı telefonlarımızdan yardım, destek ve bilgi alabilirsiniz.

 KONAK DSMART

19 MAYIS, 26 AĞUSTOS, ABDİ İPEKÇİ, ADNAN SÜVARİ, AKARCALI, AKDENİZ, AKIN SİMAV, AKINCI, ALİ FUAT CEBESOY, ALİ FUAT ERDEN, ALİ REİS, ALSANCAK, ALTAY, ALTINORDU, ALTINTAŞ, ANADOLU, ARAP HASAN, AŞIK VEYSEL, ATAMER, ATİLLA, AYDIN, AZİZİYE, BAHAR, BAHÇELER ARASI, BAHÇELİEVLER, BAHRİYE ÜÇOK, BALLIKUYU, BARBAROS, BARIŞ, BASIN SİTESİ, BOĞAZİÇİ, BOZKURT, BOZYAKA, CENGİZ TOPEL, CENNETÇEŞME, CENNETOĞLU, ÇAHABEY, ÇALIKUŞU, ÇANKAYA, ÇINARLI, ÇINARTEPE, ÇİMENTEPE, DAYIEMİR, DEVRİM, DOĞANAY, DOLAPLIKUYU, DUATEPE, EGE, EMİR SULTAN, ESENLİK, ESENTEPE, ESENYALI, ETİLER, FAHRETTİN ALTAY, FAİK PAŞA, FATİH, FERAHLI, FEVZİ PAŞA, GAZİ, GENERAL ASIM GÜNDÜZ, GENERAL KAZIM ÖZALP, GÖZTEPE, GÜLYAKA, GÜNALTAY, GÜNEŞ, GÜNEŞLİ, GÜNEY, GÜNGÖR, GÜZELYALI, GÜZELYURT, HALKAPINAR, HASAN ÖZDEMİR, HİLAL, HURŞİDİYE, HUZUR, I. KADRİYE, II. KADRİYE, İHSAN ALYANAK, İMARİYE, İSMET KAPTAN, İSMET PAŞA, KADİFEKALE, KAHRAMAN MESCİT, KAHRAMANLAR, KARABAĞLAR, KAZIM KARABEKİR, KEMAL REİS, KESTELLİ, KILIÇ REİS, KİBAR, KOCAKAPI, KOCATEPE, KONAK, KOSOVA, KUBİLAY, KURTULUŞ, KÜÇÜKADA, KÜLTÜR, LALE, LEVENT, LİMONTEPE, M. ALİ AKMAN, MALİYECİLER, MECİDİYE, MEHMET AKİF, MEHTAP, MERSİNLİ, METİN OKTAY, MİLLET, MİMAR SİNAN, MİRALİ, MİTHATPAŞA, MUAMMER AKAR, MURAT, MURAT REİS, NAMAZGAH, NAMIK KEMAL, ODUNKAPI, OĞUZLAR, OSMAN AKSUNER, ÖZGÜR, PAZARYERİ, PEKER, PİRİ REİS, POLİGON, REFET BELE, REİS, SAKARYA, SALİH OMURTAK, SARIYER, SAYGI, SELÇUK, SELVİLİ, SEVGİ, SÜMER, SÜVARİ, Ş. NEDİM TUĞALTAY, ŞEHİTLER, TAHSİN YAZICI, TAN, TINAZTEPE, TRAKYA, TURGUT REİS, TUZCU, TÜRKYILMAZ, UĞUR, UĞUR MUMCU, ULUBATLI, UMURBEY, UMUT, UZUNDERE, ÜÇKUYULAR, ÜLKÜ, VATAN, VEZİRAĞA, YAVUZ SELİM, YENİ, YENİDOĞAN, YENİGÜN, YENİŞEHİR, YEŞİLDERE, YEŞİLTEPE, YILDIZ, YUNUS EMRE, YURDOĞLU, YÜZBAŞI ŞERAFETTİN, ZAFERTEPE, ZEYBEK, ZEYTİNLİK

 

 konak-d-smart-müşteri-hizmetleri

 Ayrıntılı bilgi için : 0 232 374 7 666 arayabilirsiniz …