Genel Menu
:: Digiturk Kampanyaları
:: Bein Sports Kampanyaları
:: Digiturk Paketleri
:: Digiturk İnternet Paketleri
:: Digiturk HD
:: Digiturk Plus
:: Digiturk VR
:: Digiturk Bein Connect
:: Digiturk 4K
:: Digiturk Çocuk
:: Digiturk Fatura
:: Digiturk Kumanda
:: Digiturk Teknik Destek
:: Digiturk Türkiye
:: Digiturk Bein Sports
:: Digiturk Bein Media
:: Digiturk Taşınma
:: İzmir Digiturk
:: Digiturk Yetkili Bayi
:: Digiturk Yetkili Servis
:: Faturasız Digiturk
:: Online Basvuru
 

 

 
 

Çözüm Ortağımız Olun...
 
:: Karşıyaka Nextstar Servisi

karşıyaka-nextstar-uydu-servisi

KARŞIYAKA NEXTSTAR UYDU YETKİLİ TEKNİK SERVİSİ


  karşıyaka-nextstar-uydu-servisi-telefon 0 232 374 7 666               karşıyaka-uydu-servisi-gsm-tel0 549 374 7 600


 NETCOM TEKNOLOJİ , Nextstar KARŞIYAKA Uydu Servisi  olarak daima müşteri ihtiyaçları ve gelişen teknolojik trendleri göz önünde bulunduruyor; ürün, servis ve uygulama yelpazemizi daima genişletmek için çalışıyoruz. Next&Nextstar Karşıyaka uydu servisi olarak hedefimiz her zaman; paydaşlarımızın desteği ile her geçen gün daha da iyiye gitmektir.

karşıyaka servis talebikarşıyaka-nextstar-teknik servis


Deneyimli Kadro

Next Nextstar Karşıyaka Uydu Servisi olarak , sorunların üzerinde dikkatli çalışırız.Bu ekibimizin hızlı ve kesin sonuçlar elde etmesini sağlar.


Çalışma Ekipmanları

Next Nextstar Karşıyaka Uydu Servisi olarak çalşma ekipmanlarımız , yapılan işlemlerdeki kaliteyi artırıcı, bu sayede hızlı sonuçlar sağlayan , yüksek sinyal bulucu özelliği ile sorunsuz yayın alma hizmetini sunmaktadır.


 Onaylı Malzeme

Next Nextstar Karşıyaka Uydu Servisi olarak Üst sekment uydu prosedürlerine uygun onaylı malzeme ve onaylı işçilik kalitesi İle kurulum sonrasında dayanıklı ve sorun çıkarmayan bir üyelik süreci sizleri bekliyor.


Durum Tespiti

Next Nextstar Karşıyaka Uydu Servisi olarak ,müşteri taleplerini ve yaşadığı teknik sorunları iyi anlayıp net çözümler sunmaktayız.


0 232 374 7 666  KARŞIYAKA NEXTSTAR SERVİSİ  0 549 374 7 600


karşıyaka-uydu-nextstar-çanak-anten-kurulum     + karşıyaka-uydu-anten-kablo  = 40 TL
Çanak ayar       Kablo Bağlantıları Kontrol   Toplam Bedel

Bulunduğunuz adrese göre , servis bedelleri farklılık gösterebilmektedir.

Eğer cihazınız “Sinyal Yok” uyarısını veriyorsa bu demektir ki uydudan gelen sinyallerin çanak ve lnb aracılığı ile cihazınıza ulaşmasında bir problem var. İşte bu problemin çözümleri ;


Next Nextstar Karşıyaka Uydu Servisi -  İşlem 1

İlk olarak lütfen çanaktan dijital uydu alıcınıza gelen kablonun yerine sıkı bir şekilde bağlanıp bağlanmadığını kontrol ediniz. Eğer bu kablo uydu alıcınızın girişine tam olarak oturmamışsa sinyal seviyesinin azalması ya da hiç gözükmemesi problemleri yaşanabilir. Eğer probleminiz bu ise kabloyu tam olarak oturttuğunuzda sinyal geri gelecektir.


Next Nextstar Karşıyaka Uydu Servisi - İşlem 2 

Lütfen diseqC ( birleştirici ) ayarlarınızı kontrol ediniz. DiseqC Lnb’lerden gelen iki kabloyu birleştiren küçük bir aygıttır. Kablo diseqC’in 1. girişine bağlı ise , cihazınızın menüsünde , uydu ayarları içinde sinyalini bulmaya çalıştığınız uydunun ayarlarında diseqC seçimine gelerek “1″ ya da “A” seçeneklerini bularak kayıt edin. Kablo birleştiricinin 2. , 3. veya 4. çıkışlarından da gelebileceği için lütfen bu bölümde diseqC seçeneklerini tarayınız. Önce 1(A) , sonra 2(B) , sonra 3(C) ve en son olarak 4(D) ‘ü deneyiniz. Eğer diseqC ayarlarınız bozuk ise bu dört seçeneği denediğinizde sinyali tekrar bulabileceksiniz.


Problem hala devam ediyor ise çanak ayarınız bozulmuş olabilir. Çanak ayarınızı düzeltmesi için .


karşıyaka-teknik-servis-sinyal-yok


0 232 374 7 666  KARŞIYAKA NEXTSTAR UYDU SERVİSİ  0 549 374 7 600


Next Nextstar Karşıyaka Uydu Servisi - İşlem 3

Eğer probleminiz kablo , diseqC ayarları , çanak ayarı ve diseqc çıkışlarından kaynaklanmıyor ise kotrol etmeniz gereken nokta diseqC’nin kendisidir. DiseqC yağmurlu ve karlı havalarda zarar görebilir. Piyasada 10-15 $ civarında olan yeni bir diseqC alarak eskisinin yerine takabilirsiniz. Eğer diseqC arızası ise , yenisini taktığınızda sinyal geri gelecektir.


Next Nextstar Karşıyaka Uydu Servisi - İşlem 4

Eğer problem diseqC ile ilgili değil ise LNB’nizi kontrol etmenin zamanı gelmiştir. LNB’ler yağmurlu ve karlı havalarda zarar görebilirler. Yeni LNB’ler piyasada ortalama olarak 15-20 $ civarında satılmaktadır. Eğer probleminiz LNB’den kaynaklanıyor ise , yeni LNB’nizi taktıktan sonra sinyal geri gelecektir.


Next Nextstar Karşıyaka Uydu Servisi - İşlem 5

Tüm bu ayarları yaptıktan sonra hala sinyal yok ise , herhangi başka bir uydu alıcısını kendi uydu alıcınız ile yer değiştirerek bir deneme yapınız. Eğer yeni uydu alıcısında sinyal var sizinkinde yok ise artık cihazınızın teknik servise gitme vakti gelmiş demektir.


Next Nextstar Karşıyaka Uydu Servisi - İşlem 6 

Cihazlar bu tür problemleri bulunduğunuz semtin elektrik sisteminden kaynaklanan bir hata sonucunda gösterirler. Cihazın içindeki teknik detaylardan bahsetmeye gerek yoktur. En kısa zamanda cihazınızın garanti belgesi ile cihazınızı aldığınız yerden önerilecek olan teknik servise gidiniz.


Next Nextstar Karşıyaka Uydu Servisi - İşlem 7

Ancak şunu biliniz ki her arıza garantiye girmemektedir. Cihazın kendiliğinden bir problem yaratması halinde garanti geçerlidir. Diğer arızalar ( içine su dökmek , semtinizin elektrik sisteminden doğacak problemler vb. ) garanti kapsamına girmez. Bu tür arızalar için teknik servise arızanızın boyutuna göre 20$ ‘dan 100$ ‘a kadar uzanabilecek teknik servis ücreti ödemek zorunda kalabilirsiniz. Bu duruma düşmemek için cihazınızın üstünü örtmeyiniz , kalorifer ya da herhangi bir ısı kaynağının yakınına cihazınızı koymayınız , cihazın üstüne vazo koymayınız. Aksi takdirde cihazınız garanti kapsamına girmeyen arızalar geçirebilir.


 karşıyaka-nextstar-uydu

” Böyle bir Uydu Servisi İle yaptıracağınz işlemler , görüntü kayıpları yaşamanızı sıradan bir hale getirir ve maliyeti artırıcı sonuçlar doğuracaktır.”


KARŞIYAKA NEXTSTAR UYDU ANTEN YETKİLİ TEKNİK SERVİSİ

Sıkça Sorulan Sorular ?


SD UYDU ALICISI NEDİR ?

SD (Standart Definition), standart yayın formatında olan yayınları almamızı sağlayan uydu alıcılarına SD uydu alıcısı denilmektedir. 720×576 çözünürlüğüne sahiptir. Genel kullanım alanları 82 Ekran üstünde pek tercih edilmez. Tüplü ve LCD televizyonlarda kullanılabilir.


HD UYDU ALICISI NEDİR ?

HD (High Definition), yüksek çözünürlüklü yayın formatında olan yayınları almamızı sağlayan uydu alıcısına HD uydu alıcısı denilmektedir. Bu yayınları izleyebilmemiz için Televizyonu muzunda HD (High Definition) yüksek çözünürlükte ki yayınlara uygun olması gerekmektedir. 1920×1080 Çözünürlüğüne kadar desteklerler.


TEK KABLO İLE 2 ODADA YAYIN İZLENEBİLİRMİ ?
Hayır. tek kablo ile 2 odanızda yayın izlenmesi teknik olarak hatalı bir işlemdir.
1 kablo 2 ye bolünüp her 2 televizyonda bulunan uydu alıcılarına bağlandığında şu sorunlar ile karşılaşılır. 2 uydu alıcısından birinin mutlaka belirli bir süre sonra tüner kartı yanacaktır ve hiç yayın alamaz hale gelecektir. 1 hafta veya 2 ay sürmesi önem arz etmiyor. mutlaka bu zararı görecektir. ayrıca 2 uydu alıcısı aynı anda çalıştığı taktirde her 2 tarafta bulunan uydu cihazının kanalları bundan etkilenecektir ve her 2 tarafta bulunan uydu cihazındaki çoğu kanalda sinyal alınamaz. örneğin her 2 uydu alıcısında aynı kanalın izlenemiceği gibi. Uydu cihazlarının tüner kartlarından belirli bir voltaj çıkar siz 2 kabloyu birleştirdiğiniz anda bu 2 voltaj kabloların birleşim noktasında birbirinin tüner kartına voltaj iletmeye çalışacaktır ve zayıf olan uydu alıcısının tüner kartındaki belirli diotlar bu voltaja karşı dayanamaz hale gelip bozulmasına neden olacaktır.


TEK ANTEN İLE DİĞER ODALARDA NASIL YAYIN İZLEYEBİLİRİM ?

Evet. tek bir çanak anten ile 8 odanıza kadar yayın aktarılabilir.Kısacası çanak antenizin önünde bulunan LNB kaç çıkışlı ise o kadar odada bağımsız olarak yayın alınabilceği anlamına gelir.


TEK ANTEN İLE 2 UYDU İZLENEBİLİRM İ?

Bu sorunun 2 cevabi vardır hem EVET hem HAYIR.

izlenmek istenilen uydulara göre değişim gösterir. örneğin Türksat4A uydusu 42 dereceden yayın yapmaktadır. Siz  13 veya 7 derecede yayın yapan uyduları izlemek istediğinizde bu mümkün olmucaktır. bu biraz uyduların derecelerin birbirine yakınlıklarıyla alakalı bir durumdur. örneğin 19 , 13 , 7 derecelerindeki 3 uydunın sinyalleri tek bir çanak antende toplanabilir fakat çanak anteninizin çapıda bu durumda farklılıklar oluşturulabilir. detaylı bilgi için bize mail gönderebilirsiniz.


HANGİ KANALLARI İZLYEBİLİRİM ?

Türksat-4A uydusunda ücretsiz olarak izlenebilir şuan 400 ile 500 arasında yayın bulunmaktadır. Her geçen gün yeni bir kanal eklenmesi veya çıkarılmasından dolayı kesin net bir sabit rakam bulunmuyor. Diğer uydu antenleri ile izlenebilir kanallar hakkında bilgi almak için bizi mail gönderebilirsiniz.


Karşıyaka Uydu Ofis:0 232 374 7 666  Mobil Servis  0 549 374 7 600


karşıyaka-nextstar-hd-uydu-alıcı


Kurulum Paketi 1


karşıyaka-nextstar-anten-70cm

Next 70 Cm Offset Çanak Anten 

karşıyaka-uydu-servisi-montaj-ayakkarşıyaka-uydu-servisi-anten-kablokarşıyaka-uydu-servisi-lnbkarşıyaka-uydu-servisi-f-konnektör


 Kurulum Paketi Fiyatı : 115 TL


 TEKNİK ÖZELLİKLER

MODEL                Standart Kurulum Paketi

Tip Offset

MARKA               NEXT

Çap 70 cm

Garanti süresi 10 Yıl Paslanmazlık

Saç Kalınlığı 0.60 cm
Ürün Menşei     TÜRKİYE

Uzun yıllar kullanım imkanı.

Standart Kurulum Paketi İçeriği

70 cm Çanak Anten - Montaj Ayağı - Tekli Lnb

10 mt Rgu6 Kablo - 2 Adet F Konnektör


 Kurulum Paketi 2


karşıyaka-nextstar-anten-85cm

Next 85 Cm Offset Çanak Anten 

karşıyaka-nextstar-uydu-servisi-montaj-ayakkarşıyaka-uydu-kurulum-kablo    karşıyaka-uydu-servisi-hd-lnbkarşıyaka-uydu-servisi-sıkmalı-f-konnektör


HD Kurulum Paketi Fiyatı : 135 TL

 TEKNİK ÖZELLİKLER

MODELStandart Kurulum Paketi

Tip Offset

MARKA               NEXT

Çap 85 cm

Garanti süresi 10 Yıl Paslanmazlık

Saç Kalınlığı 0.60 cm
Ürün Menşei     TÜRKİYE

Uzun yıllar kullanınm.Kötü hava şartlarına uzun yıllar boyunca dayanacak HD Standartlara uygun kaliteli malzeme.

HD Kurulum Paketi İçeriği

85 cm Çanak Anten - Montaj Ayağı - HD Tekli Lnb Gold Serisi

10 mt HD Rgu6 Kablo - 2 Adet Presli F Konnektör


Kurulum Paketi 3


karşıyaka-nextstar-anten-100cm

Next 100 Cm Offset Çanak Anten 

karşıyaka-uydu-servisi-kurulumkarşıyaka-uydu-servisi-anten-kablokarşıyaka-uydu-servisi-lnbkarşıyaka-uydu-servisi-konnektör


 Kurulum Paketi Fiyatı : 175 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER

MODELStandart Kurulum Paketi

Tip                  Offset

MARKA               NEXT

Çap                100 cm

Garanti süresi 10 Yıl Paslanmazlık

Saç Kalınlığı 0.70 cm
Ürün Menşei     TÜRKİYE

Uzun yıllar kullanın.Kötü hava şartlarına uzun yıllar boyunca dayanacak kaliteli malzeme.

Standart Kurulum Paketi İçeriği

100 cm Çanak Anten - Montaj Ayağı - Tekli Lnb

10 mt Rgu6 Kablo - 2 Adet Presli F Konnektör


İZMİR KARŞIYAKA / NEXTSTAR UYDU SERVİS HİZMETLERİ

Karşıyaka Nextstar Servisi
  Karşıyaka Nextstar Satış
  Karşıyaka Nextstar Teknik Servis
  Karşıyaka Nextstar Uydu Alıcı
  Karşıyaka Nextstar Çanak Anten Servisi
  Karşıyaka Nextstar D-Smart Servisi
  Karşıyaka Nextstar Lnb
  Karşıyaka Nextstar Anten Kablo
  Karşıyaka Nextstar Anfi
  Karşıyaka Nextstar Kamera
  Karşıyaka Nextstar F Konnektör
  Karşıyaka Nextstar Uydu Anten
  Karşıyaka Nextstar Turksat Anten
  Karşıyaka Nextstar Hotbırd Anten
  Karşıyaka Nextstar Uydu Alıcı Güncelleme
  Karşıyaka Nextstar Çanak Anten Ayar
  Karşıyaka Nextstar Uydu Alıcı Ayar
  Karşıyaka Nextstar Faturasız Digiturk
  Karşıyaka Nextstar Uydu Montajı
Karşıyaka Uydu Çanak Ayarı
Karşıyaka Uydu Anten Montajı
  Karşıyaka Nextstar Çanak Anten Arıza
  Karşıyaka Nextstar Yetkili Bayi
  Karşıyaka Nextstar Anten Montajı
Karşıyaka Nextstar Uydu Merkezi Sistemleri
  Karşıyaka  Merkezi Uydu Sistemleri
  Karşıyaka  Nextstar Diseqc Motor Anten Servisi
  Karşıyaka Nextstar Uydu Ayarları
  Karşıyaka Merkezi Sistem Bakım Servisi
  Karşıyaka Nextstar Uydu Alıcısı
  Karşıyaka Nextstar Müşteri Hizmetleri
  Karşıyaka Nextstar Digitürk
  Karşıyaka Merkezi Anten Sistemleri Servisi
  Karşıyaka Uydu Merkezi Sistem Bakım Servisi
  Karşıyaka Merkezi Digital Sistem Bakım Servisi
  Karşıyaka Digital Uydu Sistem Bakım Servisi

ESKİ MERKEZİ UYDU ANTEN SİSTEMİNİZE DİGİTÜRK İLAVESİ YAPILIR…!

Karşıyaka Uydu Merkezi Sistem Tamir ve Bakım Hizmetleri

Uydu Anten Tamiri işi özellikle merkezi uydu anten sistemleri basite alınmamalıdır !

Uydu tamiri, bu alanda üretilmiş özel cihazların kullanılması ve bu cihazlara hakim deneyimli teknik servis ekibinin uygulamaları ile kullanıcıya uzun vadede kaliteli bir  Tv izleme keyfi sunmaktadır. Uydu tamiri yapan yerlerin bu konularda hassas davranması, müşterinin kaliteli bir televizyon izleme keyfi yaşaması açısından önemlidir.Netcom Teknoloji olarak uydu arızalarınızı tecrübeli ve güleryüzlü personelimizle çözüme kavuşturuyoruz…

karşıyaka-nextstar  

Karşıyaka Nextstar / Servis Seçenekleri

Nextstar Merkezi Uydu Sistemleri
Nextstar Merkezi Uydu Sistemleri Fiyatı
Nextstar Uydu Sistemleri
Karşıyaka Uydu Servisi
Nextstar Uydu Anten Servisi
Nextstar Uydu Montajı
Nextstar Uydu Anten Montajı
Uydu Montajı
Çanak Montajı
Çanak Anten Montajı
Uydu Ayarı
Çanak Ayarı
Çanak Anten Ayarı
Çanak Anten Kurulumu
 Çanak Anten Fiyatları
Çanak Anten lLnb Aparat Sistemi
Karşıyaka Çanak Anten Kurulumu
  Karşıyaka Çanak Anten Montajı
  Nextstar Çanak Anten Kurulum Fiyatı
Tek Çanak Montaj Nextstar
Nextstar Çift Çanak Montaj
 Merkezi Uydu Fiyatları
Merkezi Uydu Sistem Satışı
Merkezi Uydu Anten Sistemleri
 Merkezi Uydu Anten Sistemi
 Merkezi Uydu Anten Sistemleri
 Merkezi Uydu Santralleri
 Merkezi Uydu Santraller
 Merkezi Uydu Santral Fiyatı
Merkezi Uydu Santral Fiyatları
Merkezi Uydu Santral Kurulumu
 Merkezi Uydu Sistemleri Montajı
Merkezi Uydu Sistemleri Kurulumu
  Next Merkezi Uydu Sistemleri
 Kameralı Merkezi Anten Sistemleri
  Nextstar Tango Uydu Alıcı Fiyatları
  Multiswich Merkezi Uydu Sistemleri Fiyatı
Merkezi Uydu Santrali
 Merkezi Uydu Sistemleri Fiyat
 Merkezi Uydu Fiyat
 Merkezi Anten Fiyatları
Merkezi Uydu Fiyatları
Merkezi Anten Fiyatları
Uydu Kurulumu
 Uydu Kurulum Fiyatları
Uydu Kurulum Set Fiyatı

  İZMİR Nextstar Karşıyaka Uydu Yetkili Servis Bölgelerimizin listesi aşağıdadır:

İZMİR - İlçe İzmir Next Nextstar Uydu Yetkili Servisler
İMBATLI
1773 Sk ( Şehit Kadir Turunç Sk.) No : 16  - A  KARŞIYAKA
ÖRNEKKÖY 1773 Sk ( Şehit Kadir Turunç Sk.) No : 16  - A  KARŞIYAKA
AKSOY 1773 Sk ( Şehit Kadir Turunç Sk.) No : 16  - A  KARŞIYAKA
DONANMACI 1773 Sk ( Şehit Kadir Turunç Sk.) No : 16  - A  KARŞIYAKA
BAHRİYE ÜÇOK
1773 Sk ( Şehit Kadir Turunç Sk.) No : 16  - A  KARŞIYAKA
ATAKENT 1773 Sk ( Şehit Kadir Turunç Sk.) No : 16  - A  KARŞIYAKA
BOSTANLI 1773 Sk ( Şehit Kadir Turunç Sk.) No : 16  - A  KARŞIYAKA
MAVİŞEHİR 1773 Sk ( Şehit Kadir Turunç Sk.) No : 16  - A  KARŞIYAKA
YALI
Space Teknik Servis 7400/6  Sok. No:2/A   KARŞIYAKA 
DEDEBAŞI 1773 Sk ( Şehit Kadir Turunç Sk.) No : 16  - A  KARŞIYAKA
DEMİRKÖPRÜ 1773 Sk ( Şehit Kadir Turunç Sk.) No : 16  - A  KARŞIYAKA
FİKRİALTAY 1773 Sk ( Şehit Kadir Turunç Sk.) No : 16  - A  KARŞIYAKA
GONCALAR
1773 Sk ( Şehit Kadir Turunç Sk.) No : 16  - A  KARŞIYAKA
NERGİS 1773 Sk ( Şehit Kadir Turunç Sk.) No : 16  - A  KARŞIYAKA
ŞEMİKLER 1773 Sk ( Şehit Kadir Turunç Sk.) No : 16  - A  KARŞIYAKA
CUMHURİYET 1773 Sk ( Şehit Kadir Turunç Sk.) No : 16  - A  KARŞIYAKA
YAMAÇ 1773 Sk ( Şehit Kadir Turunç Sk.) No : 16  - A  KARŞIYAKA
ZÜBEYDE HANIM
1773 Sk ( Şehit Kadir Turunç Sk.) No : 16  - A  KARŞIYAKA
ALAYBEY 1773 Sk ( Şehit Kadir Turunç Sk.) No : 16  - A  KARŞIYAKA
BAHÇELİEVLER NBM Elektronik Bahçelievler Mah. Cevdet Bilsay Cd.No:112/B
TERSANE 1773 Sk ( Şehit Kadir Turunç Sk.) No : 16  - A  KARŞIYAKA

  Nextstar Karşıyaka Satış & Servis Bölgeleri

Karşıyaka Nextstar Uydu : Bostanlı Mah.  1773 Sk. ( Şehit Kadir Turunç ) No : 16 - A Karşıyaka
İmbatlı Nextstar Servisi - Örnekköy Nextstar Servisi - Aksoy Nextstar Servisi - Donanmacı Nextstar Servisi - Bahriyeüçok Nextstar Servisi- Atakent Nextstar Servisi - Bostanlı Nextstar Servisi - Mavişehir Nextstar Servisi - Yalı Nextstar Servisi - Dedebaşı Nextstar Servisi - Demirköprü Nextstar Servisi- Fikrialtay Nextstar Servisi - Goncalar Nextstar Servisi - Nergis Nextstar Servisi - Şemikler Nextstar Servisi - Cumhuriyet Nextstar Servisi - Yamaç Nextstar Servisi - Zübeydehanım Nextstar Servisi- Alaybey Nextstar Servisi - Bahariye Nextstar Servisi - Bahçelievler Nextstar Servisi - Tersane Nextstar Servisi - Tuna Nextstar Servisi - Yamanlar Nextstar Servisi - Sancaklı Nextstar Servisi

karşıyaka-uydu-servisi-iletisim


   Ayrıntılı bilgi için : 0 232 374 7 666 arayabilirsiniz...