Genel Menu
:: Digiturk Kampanyaları
:: Bein Sports Kampanyaları
:: Digiturk Paketleri
:: Digiturk İnternet Paketleri
:: Digiturk HD
:: Digiturk Plus
:: Digiturk VR
:: Digiturk Bein Connect
:: Digiturk 4K
:: Digiturk Fatura
:: Digiturk Kumanda
:: Digiturk Teknik Destek
:: Digiturk Türkiye
:: Digiturk Bein Sports
:: Digiturk Bein Media
:: Digiturk Taşınma
:: İzmir Digiturk
:: Digiturk Yetkili Bayi
:: Digiturk Yetkili Servis
:: Faturasız Digiturk
:: Online Basvuru
 

 

 
 

Çözüm Ortağımız Olun...
 
:: Uydu Teknik Servisi

Dıgıtal Uydu Yayın Sisteminizin Teknik Desteği,Uzman Servisimizden Olsun!

İzmir Bireysel uydu sistemleri adındanda anlaşılabileceği gibi tekil sahıslara hitap eden kişiye özel bir uydu sistemidir genelimizde fazla kat sayısı olmayan evlerde ve sorunlu site bina özellikle peridyotik bakımları yapılmmamış ve arızalı sistemlerin kullanıldığı yerlerde bitmeyen yayın sorunlarına karşı kullacıların çözüm olarak istedikleri alternatif mecburi bir tercihdir bireysel uydu sistemi paketimizde bir çok uydu tercihleri bulunmakta tercihen Turksat ,Eutalsat, Hotbird kullanılmaktadır siz kullanıcılarımızın isteklerine göre istediğiniz veya tercih ettiğiniz herhangi veya bir çok uydu çoklu olarak seçim yapabilirsiniz.

ilk olarak yapmanız gereken size yakın olan İzmir Uydu Servisi olarak bizleri aramanız ve akabinde bulunduğunuz mekan mülk veya kurum kuruluş adresinize intikal ederek bir keşif gerçekleştirmekteyiz. akabinde keşif yapılıp calışma çizelgesi hazırlayıp yapılacak ve yapılması planlanan kroki veya fikirlerimizi sizlere sunup onay aldıktan sonra müsait durumu uygunluğunuza göre randevu ayarlanıp islem sağlanmaktadır.

Keşif yapma ve analiz etme sebeblerimiz yayın sinyallerini etkileyecek olumsuz hava şartları ve sinyalleri etkileyecek unsurlar oluşmasını önlemek amaçlıdır ki daha sonrasında rüzgar yağmur fırtına veya sinyal kayıplarında siz kullanıcıarın yayın izlerken rahat bir şekilde sinyal baglantı hatası almadan izlemeniz için firmamız tarafından alınan bir önlem protokolüdür daha sonrasında tüm ekipman ve aparatlar montaj ve kurulum islemleri yapılıp gerekli kablo tesisatı çekilip tesisat var ise degerleri kontrol edilip eger onaylanırsa akabinde seyir edilecek yerlere ekipmanları montajı yapılır ve kurulum ayarları gerçekleçtirmekteyiz

Siz kullanıcılar artık yayın ve sinyal sorunlarından bıktınızmı düzenli yayın alamıyormusunuz İzmir Uydu Servisi olarak bizler bu işi profesyonel olarak yapmaktayız talepleriniz için gerek talep formu gerekse bize ulasın sayfamızdan ve telefon aracılıgla bizlere ulaşabilir tüm bu sorunlardan kurtulabilirsiniz tercih siz kullanıcıların sorun ve sorunlarınızı çözümlemek bizim işimiz ...

Dijital TV yayınlarını izleyebilmek için nasıl bir çanak anten almalıyım ?

Piyasada satılan 60 cm çapındaki çanak antenlerle dijital yayınları alabilir ve kaliteli bir şekilde izleyebilirsiniz.Fakat çanağın çapı büyüdükçe hem daha net bir görüntü elde edersiniz hem de daha fazla sayıda TV kanalına ulaşırsınız. Kaliteli görüntüye önem veren bir televizyon izleyicisiyseniz 90 cm çapındaki bir uydu tercih etmenizde fayda var.Çanağın çapı genişledikçe uydudan alınan sinyaller o derecede iyi yansıtılır ve kullandığınız görüntü sistemi tarafından daha rahat algılanır.
Fiyatları çok farketmese de 90 santimetrenin üzerinde çanak almak için teknik servis firmanızın fikrini almak  yerinde olacaktır. Çünkü belirli bir çapın üzerine çıkmak dairenizin kurulum olanakları ile değişkenlik gösterebilir.


Çanak Anten Kurulumu


Her marka bireysel ve merkezi sistem uydu alıcılarının, çanak antenlerinin satış, montaj, kurulum, bakım ve arıza tamir hizmetini sağlıyoruz. Çanak anten kurulumu iyi bir keşif ile uygun yerin tespiti, akabinde sağlıklı ve teknik montaj bilgisi, yeteneği gerektiren önemli bir işlemdir.Bu konuda teknik yeterlilik ve eğitim sahibi olmayan kişilerin kuracağı uydu çanak sistemleri, rüzgar, yağmur vs gibi dış etkenlerden etkilenmesi ve tahrip olması muhtemeldir.

İzmir D Smart Binanızda Türksat uydusuna bakan merkezi çanak anten sistemi veya kendinize ait çanak anteniniz var ise sadece D-Smart uydu alıcısı almanız yeterlidir.

Çanak anteniniz yok ise tek çanak anten, yabancı yayınların bulunduğu kanalları seyretmek istiyorsanız çift çanak anten kurulması gerekmektedir.

izmir-uydu-iletişim

Uydu Sistemleri Adres Değişikliği ( Taşınma )

0 232 374 7 666

Evinizi başka bir semte veya şehre taşıyor, uydu anten sisteminizi nasıl sökeceğinizi veya nasıl yeniden montaj kurulumunun yapılacağını mı merak ediyorsunuz? Artık bunu sorun etmenize gerek yok, Netcom Teknoloji Uydu Servisi montaj ve kurulum ekibi hizmetinizde...İster eski çanağınızın sökümü ve kurulumu, ister yeni alacağınız uydu çanak anten montajı hizmetleri profesyonel ve garantili bir şekilde uzman teknik ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

İzmir Uydu servisi olarak Digiturk , D Smart ve Uydu Sistemlerinizi tek bir noktadan Netcom Teknoloji  İzmir Uydu Servisinden tüm taşınma nakil işlemlerinizi aynı günde gerçekleştirebilirsiniz.

izmir-uydu-servisi-teknik-servis   İZMİR UYDU SERVİS SEÇENEKLERİ / Service Selection

Uydu Servisi İzmir Uydu Servisi
Anten Kurulumu İzmir Digiturk Servisi
Sinyal Sorunu İzmir Nextstar Servisi
Kanal Yükleme İzmir D Smart Servisi
Uydu Kurulumu İzmir Tv Servisi
Uydu Yazılım İzmir Goldmaster Servisi
Türksat , Hotbird , Eutelsat İzmir Baff Servisi
Anten Sorunu İzmir Arçelik Servisi
Sinyal Yok Sorunu İzmir Vestel Servisi
Şifreli Kanal Yükleme İzmir Çanak Anten Servisi
Goldmaster Uydu Servisi İzmir Uydu Anten Servisi
Çanak Anten Fiyatları İzmir Anten Servisi
Next Nextstar Uydu Servisi İzmir Next Nextstar Servisi
Çanak Anten Servisi İzmir Nextstar Satış Noktası
İzmir Uyducular İzmir Digiturk Satış Noktası
Çanak Anten Sinyal Yok Sorunu İzmir Televizyon Servisi
İzmir Çanak Anten Servisi İzmir Digiturk Yetkili Bayi
Çanak Anten Arıza İzmir Digiturk Yetkili Servisi
Çanak Anten Kurulumu İzmir Hiremco Servisi
Uydu Yazılım Yükleme İzmir Kawai Servisi
Turksat Kanal Yükleme İzmir Jameson Servisi
Turksat Anten Ayarı İzmir Amstrad Servisi
Turksat Anten Yer Değişimi İzmir Yumatu Servisi
Turksat Çanak Anten Taşınma İzmir Botech Servisi
Çanak Anten Lnb Değişimi İzmir Suny Servisi
Turksat Anten Nakil İzmir İmpax Servisi
Çanak Anten Lnb Arıza İzmir Merkezi Uydu Servisi
Uydu Sistemi Kablo Arıza İzmir Digital Uydu Servisi
Çanak Anten Kablo Değişimi İzmir Merkezi Digital Uydu Servisi
Next Onaylı Uydu Rgu6 Kablosu İzmir Kameralı Merkezi Sistem Servisi
Digiturk Onaylı Rgu6 Kablosu İzmir Digiturk Merkezi Sistem Kurulumu
Next Gold Seri Lnb Değişimi İzmir Uydu Merkezi Sistem Kurulumu
Digiturk Universal Lnb Değişimi İzmir Uydu Merkezi Sistem Arıza
Digiturk Md5 Lnb Değişimi İzmir Tv Merkezi Sistem Kurulumu
Digiturk Arıza İzmir Uydu Merkezi Sistem Bakımı
Digiturk Servis İzmir Uydu Merkezi Sistem Onarım
Digiturk Uydu Alıcı Kurulumu İzmir Merkezi Uydu Lnb Değişimi
Turksat 4 A Uydusu İzmir Merkezi Digiturk Lnb Değişimi
Uydu Kanal Sıralama İzmir Merkezi Sistem Kablo Değişimi
D Smart Arıza İzmir Merkezi Uydu Santral Değişimi
D Smart Çanak Anten Ayarı İzmir Merkezi Uydu Multiswich Arızası
D Smart Turksat Anten Ayarı İzmir Merkezi Digiturk Md5 Değişimi
D Smart Anten Ayarı İzmir Merkezi Sistemine Digiturk Ekleme
D Smart Anten Yer Değişimi İzmir Merkezi Uydu Sistemine Hotbırd Ekleme
D Smart Anten İnce Ayarı İzmir Merkezi Uydu Sistemi Revizyon
D Smart Servis İzmir Merkezi Anten Ayarı
D Smart Kablo Değişimi İzmir Merkezi Uydu Anten İnce Ayarı
Uydu Çift Çanak Kurulumu İzmir Merkezi Digiatal Santral Arıza
Uydu Kablo Değişimi İzmir Merkezi Santral Adaptör Arıza
Uydu Anten Değişimi İzmir Digiatal Uydu Yayın Sistemleri Kuru

 


 Deneyimli Kadro

İzmir Uydu Yetkili Servisi olarak , sorunların üzerinde dikkatli çalışırız.Bunun sayesinde uydu teknik servis ekiplerimiz hızlı ve kesin sonuçlar elde edilmesini sağlarlar.


Çalışma Ekipmanları

İzmir Uydu Yetkili Servisi olarak çalşma ekipmanlarımız , yapılan işlemlerdeki kaliteyi arttırır, bu sayede hızlı sonuçlar sağlayan , yüksek sinyal bulucu özelliği ile sorunsuz yayın alma hizmetini sunmaktadır.


 Onaylı Malzeme

İzmir Uydu Yetkili Servisi olarak Üst sekment uydu prosedürlerine uygun onaylı malzeme ve onaylı işçilik kalitesi İle kurulum sonrasında dayanıklı ve sorun çıkarmayan bir üyelik süreci sizleri bekliyor.


Durum Tespiti

İzmir Uydu Yetkili Servisi olarak , müşteri taleplerini ve yaşadığı teknik sorunları iyi anlayıp net çözümler sunmaktayız.


0 232 374 7 666  İZMİR UYDU YETKİLİ SERVİSİ  0 549 374 7 600


    +  = 40 TL
             

Bulunduğunuz adrese göre , servis bedelleri farklılık gösterebilmektedir.

Eğer cihazınız “Sinyal Yok” uyarısını veriyorsa bu demektir ki uydudan gelen sinyallerin çanak ve lnb aracılığı ile cihazınıza ulaşmasında bir problem var. İşte bu problemin çözümleri ;


 İzmir Uydu Yetkili Servisiİşlem 1

İlk olarak lütfen çanaktan dijital uydu alıcınıza gelen kablonun yerine sıkı bir şekilde bağlanıp bağlanmadığını kontrol ediniz. Eğer bu kablo uydu alıcınızın girişine tam olarak oturmamışsa sinyal seviyesinin azalması ya da hiç gözükmemesi problemleri yaşanabilir. Eğer probleminiz bu ise kabloyu tam olarak oturttuğunuzda sinyal geri gelecektir.


İzmir Uydu Yetkili Servisi - İşlem

Lütfen diseqC ( birleştirici ) ayarlarınızı kontrol ediniz. DiseqC Lnb’lerden gelen iki kabloyu birleştiren küçük bir aygıttır. Kablo diseqC’in 1. girişine bağlı ise , cihazınızın menüsünde , uydu ayarları içinde sinyalini bulmaya çalıştığınız uydunun ayarlarında diseqC seçimine gelerek “1″ ya da “A” seçeneklerini bularak kayıt edin. Kablo birleştiricinin 2. , 3. veya 4. çıkışlarından da gelebileceği için lütfen bu bölümde diseqC seçeneklerini tarayınız. Önce 1(A) , sonra 2(B) , sonra 3(C) ve en son olarak 4(D) ‘ü deneyiniz. Eğer diseqC ayarlarınız bozuk ise bu dört seçeneği denediğinizde sinyali tekrar bulabileceksiniz.


Problem hala devam ediyor ise çanak ayarınız bozulmuş olabilir. Çanak ayarınızı düzeltmesi için .


tv karıncalı


0 232 374 7 666    İZMİR UYDU YETKİLİ SERVİSİ    0 549 374 7 600


İzmir Uydu Yetkili Servisi - İşlem 3

Eğer probleminiz kablo , diseqC ayarları , çanak ayarı ve diseqc çıkışlarından kaynaklanmıyor ise kotrol etmeniz gereken nokta diseqC’nin kendisidir. DiseqC yağmurlu ve karlı havalarda zarar görebilir. Piyasada 10-15 $ civarında olan yeni bir diseqC alarak eskisinin yerine takabilirsiniz. Eğer diseqC arızası ise , yenisini taktığınızda sinyal geri gelecektir.


İzmir Uydu Yetkili Servisi - İşlem 4

Eğer problem diseqC ile ilgili değil ise LNB’nizi kontrol etmenin zamanı gelmiştir. LNB’ler yağmurlu ve karlı havalarda zarar görebilirler. Yeni LNB’ler piyasada ortalama olarak 15-20 $ civarında satılmaktadır. Eğer probleminiz LNB’den kaynaklanıyor ise , yeni LNB’nizi taktıktan sonra sinyal geri gelecektir.


İzmir Uydu Yetkili Servisi - İşlem 5

Tüm bu ayarları yaptıktan sonra hala sinyal yok ise , herhangi başka bir uydu alıcısını kendi uydu alıcınız ile yer değiştirerek bir deneme yapınız. Eğer yeni uydu alıcısında sinyal var sizinkinde yok ise artık cihazınızın teknik servise gitme vakti gelmiş demektir.


İzmir Uydu Yetkili Servisi - İşlem

Cihazlar bu tür problemleri bulunduğunuz semtin elektrik sisteminden kaynaklanan bir hata sonucunda gösterirler. Cihazın içindeki teknik detaylardan bahsetmeye gerek yoktur. En kısa zamanda cihazınızın garanti belgesi ile cihazınızı aldığınız yerden önerilecek olan teknik servise gidiniz.


İzmir Uydu Yetkili Servisi - İşlem 7

Ancak şunu biliniz ki her arıza garantiye girmemektedir. Cihazın kendiliğinden bir problem yaratması halinde garanti geçerlidir. Diğer arızalar ( içine su dökmek , semtinizin elektrik sisteminden doğacak problemler vb. ) garanti kapsamına girmez. Bu tür arızalar için teknik servise arızanızın boyutuna göre 20$ ‘dan 100$ ‘a kadar uzanabilecek teknik servis ücreti ödemek zorunda kalabilirsiniz. Bu duruma düşmemek için cihazınızın üstünü örtmeyiniz , kalorifer ya da herhangi bir ısı kaynağının yakınına cihazınızı koymayınız , cihazın üstüne vazo koymayınız. Aksi takdirde cihazınız garanti kapsamına girmeyen arızalar geçirebilir.

 imagesCATHJ3BA

Böyle bir Uydu Servisi İle yaptıracağınz işlemler , görüntü kayıpları yaşamanızı sıradan bir hale getirir ve maliyeti artırıcı sonuçlar doğuracaktır.


İZMİR UYDU ANTEN YETKİLİ TEKNİK SERVİSİ


Uydu Ofis 0 232 374 7 666    Mobil Servis :  0 549 374 7 600


İZMİR - İlçe

        İZMİR / Uydu Satış & Yetkili Teknik Servisler

ALİAĞA İzmir Aliağa Uydu Satış & Uydu Yetkili Teknik Servisi
BAYRAKLI İzmir Bayraklı Uydu Satış & Uydu Yetkili Teknik Servisi
BERGAMA İzmir Bergama Uydu Satış & Uydu Yetkili Teknik Servisi
BORNOVA İzmir Bornova Uydu Satış & Uydu Yetkili Teknik Servisi
BUCA İzmir Buca Uydu Satış & Uydu Yetkili Teknik Servisi
BOSTANLI İzmir Bostanlı Uydu Satış & Uydu Yetkili Teknik Servisi
ÇEŞME İzmir Çeşme Uydu Satış & Uydu Yetkili Teknik Servisi
FOÇA İzmir Foça Uydu Satış & Uydu Yetkili Teknik Servisi
KARŞIYAKA İzmir Karşıyaka Uydu Satış & Uydu Yetkili Teknik Servisi
KEMALPAŞA İzmir Kemalpaşa Uydu Satış & Uydu Yetkili Teknik Servisi
MENEMEN İzmir Menemen Uydu Satış & Uydu Yetkili Teknik Servisi
SEFERİHİSAR İzmir Seferihisar Uydu Satış &Uydu Teknik Servisi
SELÇUK İzmir Selçuk Uydu Satış & Uydu Yetkili Teknik Servisi
ÇİĞLİ İzmir Çiğli Uydu Satış & Uydu Yetkili Teknik Servisi
GAZİEMİR İzmir Gaziemir Uydu Satış & Uydu Yetkili Teknik Servisi
NARLIDERE İzmir Narlıdere Uydu Satış & Uydu Yetkili Teknik Servisi
GÜZELBAHÇE İzmir Güzelbahçe Uydu Satış & Uydu Yetkili Teknik Servisi
BALÇOVA İzmir Balçova Uydu Satış & Uydu Yetkili Teknik Servisi
KONAK İzmir Konak Uydu Satış & Uydu Yetkili Teknik Servisi
URLA İzmir Urla Uydu Satış & Uydu Yetkili Teknik Servisi
EVKA 3 İzmir Evka 3 Uydu Satış & Uydu Yetkili Teknik Servisi


 

  untitled

Ayrıntılı bilgi için : 0 232 374 7 666 arayabilirsiniz …