Genel Menu
:: Digiturk Kampanyaları
:: Bein Sports Kampanyaları
:: Digiturk Paketleri
:: Digiturk İnternet Paketleri
:: Digiturk HD
:: Digiturk Plus
:: Digiturk VR
:: Digiturk Bein Connect
:: Digiturk 4K
:: Digiturk Fatura
:: Digiturk Kumanda
:: Digiturk Teknik Destek
:: Digiturk Türkiye
:: Digiturk Bein Sports
:: Digiturk Bein Media
:: Digiturk Taşınma
:: İzmir Digiturk
:: Digiturk Yetkili Bayi
:: Digiturk Yetkili Servis
:: Faturasız Digiturk
:: Online Basvuru
 

 

 
 

Çözüm Ortağımız Olun...
 
:: Filbox Uydu Alıcı & Modül

BİNLERCE FİLM, DİZİ, SPOR VE BELGESEL KANALLARI İLE TÜRKSAT UYDUSUNDAKİ YÜZLERCE ŞİFRESİZ KANALIN KEYFİNİ ÇIKARMAK İÇİN, AŞAĞIDAKİ CİHAZLARDAN BİRİNİ SEÇİN !

izmir-filbox-humax-hd

 

izmir-filbox-hd-modül

0 232 374 7 666

Fırsatlarla dolu Filbox dünyasına adım atmak için hemen şimdi arayın !

Filbox Uydu Alıcı Kurulumu

Filbox Uydu Alıcısını televizyonunuza bağlayınız...Uydu alıcınıza Turksat'a ayarlanmış çanak anteninizden gelen kablonun takılı olduğuna emin olunuz.

 Son işlem olarak Filbox Uydu alıcınızda şifreli görünen SinemaTV kanallarından birisinin üzerine gelerek, 0850 225 09 90 Filbox Müşteri Hizmetlerini arayarak aktivasyon işleminizi yaptırınız.

Lütfen aktivasyon işlemi bitinceye (yani üzerinde beklediğiniz şifreli kanal açılıncaya) kadar bekleyiniz. Aktivasyon işlemi süresince Filbox Uydu Alıcı'yı televizyonunuzdan çıkarmayınız, kanal değiştirmeyiniz ve alıcınızı kapatmayınız.

Filbox Cam Modül Kurulumu

Filbox CI+ modülü takacağınız cihazı lütfen önce kapatınız. (DVBS2 ve CI, CI+ HD destekli TV, uydu alıcısı)
Lütfen DVBS2 ve CI, CI+ destekli TV yada uydu alıcınıza Turksat'a ayarlanmış çanak anteninizden gelen kablonun takılı olduğuna emin olunuz.
Filbox CI+ modülü alıcınızın türüne göre aşağıda gösterildiği şekillerde Common Interface yuvasına takınız.
Lütfen Filbox CI+ modülünün alıcınıza doğru ve tam takıldığından emin olun. Modülü yerine oturturken lütfen güç kullanmayınız.
Son işlem olarak CI+ modül takılı ve Filbox paketi taranmış alıcınızda şifreli görünen SinemaTV kanallarından birisinin üzerine gelerek, 0850 225 09 90 Filbox Müşteri Hizmetlerini arayıp aktivasyon işleminizi yaptırınız.
Lütfen aktivasyon işlemi bitinceye (yani üzerinde beklediğiniz şifreli kanal açılıncaya) kadar bekleyiniz. Aktivasyon işlemi süresince Filbox CI+ modülünüzü alıcı yuvasından çıkarmayınız, kanal değiştirmeyiniz ve alıcınızı kapatmayınız.