Genel Menu
:: Digiturk Kampanyaları
:: Bein Sports Kampanyaları
:: Digiturk Paketleri
:: Digiturk İnternet Paketleri
:: Digiturk HD
:: Digiturk Plus
:: Digiturk Bein Connect
:: Digiturk 4K
:: Digiturk Fatura
:: Digiturk Kumanda
:: Digiturk Teknik Destek
:: Digiturk Türkiye
:: Digiturk Bein Sports
:: Digiturk Bein Media
:: Digiturk Taşınma
:: İzmir Digiturk
:: Digiturk Yetkili Bayi
:: Digiturk Yetkili Servis
:: Faturasız Digiturk
:: Online Basvuru
 

 

 
 

Çözüm Ortağımız Olun...
 
:: Çeşme Digiturk Servisi
ÇEŞME DİGİTURK
med_black_phone ( 0 232 ) 374 7 666
  ( 0 549 ) 374 7 600

Digiturk Kolay Kullanım Rehberi  İndirmek için tıklayınız...  

 Çeşme Digiturk Bölge Servislerimiz , Çeşme Merkezimiz tarafından alınan Digiturk Üyelik Kurulum başvurusu, Digiturk Lig Tv , Arıza , Bakım , Nakil (Adres değişkliği) ,Çanak anteni yeri değişimi v.b talepleriniz teknik servisimiz tarafından en hızlı şekilde sonuçlandırılmaktadır. İzmir Digiturk satış ve yetkili teknik servis  hizmetlerimizden yararlanabilir tüm kampanyaları ögrenebilir digiturk kurulum ve kullanım yapısı ile ilgili tüm bilgileri İzmir merkezimize ulaşarak bilgi alabilirsiniz...

Engineer_Installs_MultiSatDish

Çeşme Digiturk Yetkili Servisi

Teknik Destek : 0 232 374 7 666 

Bireysel Digiturk uydu sistemleri adından da anlaşılabileceği gibi tekil sahıslara hitap eden kişiye özel bir uydu sistemidir. Genelimizde fazla kat sayısı olmayan evlerde ve sorunlu site binalarda özellikle peridyotik bakımları yapılmamış ve arızalı sistemlerin kullanıldığı yerlerde bitmeyen yayın sorunlarına karşı kullacıların çözüm olarak istedikleri alternatif mecburi bir tercihdir.ilk olarak yapmanız gereken , bizleri aramanız ve akabinde bulunduğunuz mekan mülk veya kurum kuruluş adresinize intikal ederek bir keşif gerçekleştirilmelidir.. Akabinde keşif yapılıp , yapılacak ve yapılması planlanan işlemleri sizlere sunup onay aldıktan sonra müsait olma durumunuza göre randevu ayarlanıp islem sağlanmaktadır.

Keşif yapma ve analiz etme sebeblerimiz yayın sinyallerini etkileyecek olumsuz hava şartları ve sinyalleri etkileyecek unsurlar oluşmasını önlemek amaçlıdır ki daha sonrasında rüzgar yağmur fırtına veya sinyal kayıplarında siz kullanıcıarın yayın izlerken rahat bir şekilde sinyal baglantı hatası almadan izlemeniz için firmamız tarafından alınan bir önlem protokolüdür daha sonrasında tüm ekipman ve aparatlar montaj ve kurulum islemleri yapılıp gerekli kablo tesisatı çekilip tesisat var ise degerleri kontrol edilip eger onaylanırsa akabinde seyir edilecek yerlere ekipmanları montajı yapılır ve kurulum ayarları gerçekleçtirmekteyiz.

          

Siz kullanıcılar artık yayın ve sinyal sorunlarından bıktınız mı ? Düzenli yayın alamıyor musunuz ? Bizler bu işi profesyonel olarak yapmaktayız talepleriniz için gerek talep formu gerekse bize web sayfamızdan ve telefon aracılıgla bizlere ulaşabilir tüm bu sorunlardan kurtulabilirsiniz ,tercih siz kullanıcıların .sorun ve sorunlarınızı çözümlemek bizim işimiz ...

Çeşme Digiturk Yetkili Servis 

Mobil Servis Hattı: 0 549 374 7 600

 Digiturk Keşif 
 Digiturk Kurulum   
 Digiturk Arıza  
 Digiturk Bakım  
 Digiturk Revizyon   
 Digiturk Anten Ayarı   
 Digiturk Anten Yer Değişimi   
 Digiturk Nakil ( Taşınma )   
 Digiturk Kablolama   
 Digiturk Merkezi Sistem Kurulumu   
 Digiturk Merkezi Sistem Revizyon  

Adres değişikliği gerçekleştiriyorum, Digiturk'umu nasıl taşıyabilirim ?  

 

Değerli Abonemiz ,

Digiturk Üyeliğinizi Türkiye’nin heryerinde güvenle ve gönül rahatlığı İle kullanabilirsiniz.Sözleşme gereği, ev değişikliği veya adres değişikliğinizi muhakkak digiturk letişim merkezine bildirmekle yükümlüsünüz.Adres değişikliğinde fatura adresininde değiştirilebilmesi İçin adres eğişikliğinizi İletmeniz gerekmektedir.

Adres değişikliğin de nakil işlem bedeli alınmaktadır..Eski evinizde çanak merkezi digiturk uydu sistemine bağlıydınız ve taşındığınız adrestede digiturk merkezi uydu sitemi varsa nakil bedeli 60 TL dir.

Eski evinizde çanak merkezi digiturk uydu sistemine bağlıydınız ve taşındığınız adreste de digiturk merkezi uydu sitemi yoksa Nakil Bedeli + Çanak Seti 110 TL dir.

Eğer çanak anteniniz mevcut ve bu çanak anteni yeni adresinize götürdüyseniz..Montaj ücretimiz 60TLdir.

Eğer mevcut çanak anteninizde sorun var veya sıfırdan çanak seti kurulması gerekiyorsa

Montaj + Çanak Seti bedeli 110 TL.dir.

Ayrıca birden fazla üyelik varsa , yanoda üyelik başına ilave 35 TL ücret eklenmektedir.

Taşınmaya karar verdiginiz zaman öncelikle İzmir Digiturk Yetkili Teknik Servisi’ni 0 232 374 7 666 arayabilirsiniz.

Digiturk ile Şimdi Şarkı Söylemek Lazım !
Yeniliklerin ve eğlencenin adresi Digiturk'ün Karaoke uygulamasıyla, dilediğiniz zaman şarkı söyleyebilirsiniz. Yüzlerce şarkının arasından istediğinizi seçin, söyleyin ve eğlenin. Digi Karoke ile evinizin yıldızı siz olun!

Yeniliklerin ve eğlencenin adresi Digiturk’ün Karaoke uygulamasıyla, dilediğiniz zaman, yüzlerce şarkının arasından istediğinizi seçebilir, şarkı söyleyerek eğlenebilirsiniz.

1+1 mikrofon hediyeli ‘Internet Karaoke Mixer’ ile artık hiçbir eksiğiniz kalmıyor. ‘Internet Karaoke Mixer’ları Digiturk bayilerinden kolayca edinebilirsiniz.