Genel Menu
:: Digiturk Kampanyaları
:: Bein Sports Kampanyaları
:: Digiturk Paketleri
:: Digiturk İnternet Paketleri
:: Digiturk HD
:: Digiturk Plus
:: Digiturk VR
:: Digiturk Bein Connect
:: Digiturk 4K
:: Digiturk Çocuk
:: Digiturk Fatura
:: Digiturk Kumanda
:: Digiturk Teknik Destek
:: Digiturk Türkiye
:: Digiturk Bein Sports
:: Digiturk Bein Media
:: Digiturk Taşınma
:: İzmir Digiturk
:: Digiturk Yetkili Bayi
:: Digiturk Yetkili Servis
:: Faturasız Digiturk
:: Online Basvuru
 

 

 
 

Çözüm Ortağımız Olun...
 
:: Duyurular

netcom-teknoloji-duyurular


Yepyeni diziler ve sevilen dizilerin yeni sezonları Nisan’da beIN SERIES’lerde

En sevilen ve en yeni dizileri üyeleri ile buluşturmayı misyon edinen Digiturk’te dizi kanalları Nisan ayına da yeniliklerle giriyor. Birbirinden iddialı beş yeni dizi severlere merhaba demeye hazırlanırken, beş yapım da yeni sezonlarıyla takipçilerini ekran başına çağırıyor.Yepyeni diziler ve sevilen dizilerin yeni sezonları Nisan’da beIN SERIES’lerde

Nisan’da beIN SERIES’lerde ekrana gelecek yeni diziler şu şekilde;

Coen kardeşlerin aynı isimli filminden esinlenerek çekilen ve dünya çapında sıkı bir takipçi kitlesi edinen “Fargo” 3. sezonuyla beIN SERIES Vice ekranında olacak. Star Wars serisi ve Trainspotting filmiyle hafızalara kazınan İskoç aktör Ewan McGregor’ın iki karakteri birden canlandırdığı Fargo’nun 3. sezonu, 20 Nisan’dan itibaren ABD yayınından 24 saat sonra her Perşembe 22:00’de beIN SERIES Vice kanalında yayınlanacak. Ayrıca, aynı tarihten itibaren ilk 2 sezonu Digiturk Dilediğin Zaman Dilediğin Yerde uygulamasında olacak.

Nisan ayında en fazla yeni diziyi ekrana taşıyacak olan Digiturk kanalı beIN SERIES Drama’da yayınlanacak ilk yeni dizi “The Arrangement”. 5 Nisan’dan itibaren her Çarşamba 21:00’de ekrana gelecek olan “The Arrangement” Hollywood’un en popüler aktöründen anlaşmalı evlilik yapmak için 10 milyon dolarlık bir teklif alan, genç aktris Megan Morrison’ın heyecan ve entrika dolu hikayesini konu ediniyor.

beIN SERIES Drama’da yayınlanacak bir diğer yeni diziyse “Chicago Justice”. Eyalet Savcısı Peter Stone ve ekibinin suçlularla mücadelesini ekrana taşıyan iddialı yapım ilk sezonuyla 10 Nisan’dan itibaren her Pazartesi 21:00’de beIN SERIES Drama’da izleyilerle buluşacak.

Digiturk’ün dizi severlere bir diğer müjdesi ise “Suits”. Hukuk fakültesinde başarılı bir öğrenciyken suç dünyasına karışıp okulu bırakmasının ardından yaşamını yeniden düzene sokabilmek için New York’un en iyi avukatlarından Harvey Specter’ın bürosunda işe başlayan Mike Ross’un trajik olduğu kadar eğlenceli ve gerilim dolu hayatını anlatan dizi beIN SERIES Drama ekranında izleyiciyle buluşacak. Suits’in 1. sezonu 19 Nisan’dan itibaren hafta içi her gün 23:00’te.

Nisan’da yeni bir yapımla izleyicilerini sevindirecek kanallardan biri de beIN SERIES Comedy. Televizyon tarihinin en başarılı talk show’larından “The Ellen Degeneres Show” 14. sezonuyla 5 Nisan’dan itibaren ABD yayınından 48 saat sonra hafta içi her gün 21:00’da en eğlenceli yapımların adresi beIN SERIES Comedy ekranında olacak.

En sevilen diziler yeni sezonlarıyla Digiturk’te


Nisan ayında, sevilen Digiturk dizileri yeni sezonlarıyla izleyicilerle buluşuyor. Dünyanın en utanmaz ve arsız ailesinin hikayeleri, sevilen dizi “Shameless”ın 7. sezonuyla devam ediyor. Shameless’ın en yeni bölümleri 5 Nisan’dan itibaren hafta içi her gün 00:00’da beIN SERIES Drama’da.

beIN SERIES Vice’da ise “Longmire”ın 5. sezonu Nisan ayında hayranlarıyla buluşacak. Sevilen yapımın en yeni bölümleri 14 Nisan’dan itibaren hafta içi her gün saat 20:00’de yayınlanacak.

beIN SERIES Sci-Fi’ın sevilen iki dizisi de yeni sezonlarıyla dizi severlere keyifli saatler vadediyor. Zombi olmanın avantajlarını kullanarak güvenlik güçlerine yardım eden Olivia Moore’un maceralarını anlatan “İZombie”nin 3. sezonu 14 Nisan’dan itibaren ABD yayınıyla aynı hafta her Cuma 21:00’da ekrana gelecek.

Bir diğer sevilen beIN SERIES Sci-fi dizisi “The Flash”in ikinci sezonuysa 3 Nisan’dan itibaren hafta içi her gün 20:00’de yayınlanacak.

Güncelleme: 12:10 03 Nisan 2017 Pazartesi

Dünya Futbolunun Zirvedeki İsimleri İstanbul’da Buluşuyor.

Türkiye Kulüpler Birliği Vakfı ile Digiturk’ün ana hissedarı beIN MEDIA GROUP işbirliğinde, “FUTBOLA DEĞER” teması altında bu yıl ikincisi düzenlenecek Futbol Zirvesi; Türkiye futbolunun marka değerini, bugünü ve yarınını masaya yatırmak üzere, 20 Mart 2017 tarihinde İstanbul’da toplanıyor.

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı teşrifleriyle gerçekleştirilecek Zirve’de, spor dünyasının önde gelen isimleri İstanbul’a akın edecek.
Dünya Futbolunun Zirvedeki İsimleri  İstanbul’da Buluşuyor.

Türkiye Kulüpler Birliği Vakfı ve Digiturk’ün ana hissedarı beIN MEDIA GROUP işbirliğinde düzenlenecek ‘Futbol Zirvesi’’nin bu yılki ana teması “FUTBOLA DEĞER”.

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı teşrifleriyle gerçekleştirilecek ve Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla, Haliç Kongre Merkezinde düzenlenecek Zirve’de; Türkiye futbolunun marka değeri, bugünü ve yarını masaya yatırılacak.

Ülke futboluna değer katma ve marka değerini artırma hedefiyle 20 Mart’ta gerçekleşecek olan Zirve’ye; en büyük destekçisi olduğu Türk futbolunun daha da gelişmesi için uluslararası birikimini paydaşlarının hizmetine sunmayı görev addeden beIN MEDIA GROUP’un küresel bağlantıları sayesinde davet ettiği birçok ünlü yıldız da katılacak.

UEFA, Uluslararası Olimpiyat Komitesi (IOC), NBA, Bundesliga, La Liga, Uluslararası Futbol Birliği Kurulu (IFAB) gibi markalaşmış kurum ve spor organizasyonlarının üst düzey yöneticilerinin yanı sıra, Türk ve dünya futbol endüstrisine yön veren uzman isimler ve Türkiye Futbol Federasyonu yönetimi ve Milli Takım oyuncuları Zirve’de bulunarak; futbolumuzun hem ticari hem de sportif anlamda daha iyi noktalara taşınması yönünde ilham verecek başarı öykülerini paylaşacak.

Zirve’de, ‘FUTBOLA DEĞER’ teması çerçevesinde, futbol sektörü sadece bir spor branşı olmanın ötesinde; sahadaki futbolculardan hakemlere, teknik kadrolardan Kulüp yönetimlerine, farklı renklere gönül veren taraftarlardan saha gerisinde hizmet sunan görevlilere, sponsorlardan yayın ekiplerine kadar dünya üzerinde milyarca insanın yaşamına temas eden bir ‘değer’ olarak, her boyutuyla ele alınacak.

20 Mart’ta Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek 2. Futbol Zirvesi’nde düzenlenecek panel, oturum ve konuşmalarda Türk futbolu; marka değeri, futboldaki yenilikler ve futbolun ticari yönü ekseninde değerlendirilecek ve ilham verici başarı öykülerinin de ışığında, futbolumuza daha fazla değer katma yolunda atılabilecek adımların saptanması hedeflenecek.

Güncelleme: 10:23 15 Mart 2017 Çarşamba

Digiturk'ten Yeni Dönemde Güçlü Transfer

En iyi içeriği en yeni teknolojilerle birleştirerek üyelerine sunma hedefini benimseyen ve Ağustos 2016’dan bu yana faaliyetlerine küresel yayıncılık devi beIN MEDIA GROUP çatısı altında devam eden Digiturk, yeni vizyonuna paralel olarak yönetim kadrosunu sektörün önde gelen isimlerinden Erem Demircan ile güçlendirdi.

Demircan 2 Şubat 2017 tarihi itibarıyla, Digiturk Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Grup Başkanı olarak görevine başladı.
Digiturk`ten Yeni Dönemde Güçlü Transfer

Türkiye’nin lider dijital yayıncılık platformu Digiturk, küresel hedefleri doğrultusunda kurumsal yapısını yeniden tasarlama yolunda önemli bir adım attı. beIN MEDIA GROUP'un küresel gücünü arkasına alan, en iyi içeriği en iyi teknolojilerle sunan, yaptığı her işte müşteri memnuniyetini odağına alan ve bu yeni dönemdeki vizyonuna paralel olarak kendini sürekli geliştiren Digiturk; yönetim kadrosunu da sektörün tecrübeli isimlerinden Erem Demircan ile güçlendirdi. Demircan yeni görevinde Digiturk’ün Pazarlama, Kurumsal İletişim ve Reklam, Ulusal ve Uluslararası Satış, Müşteri Hizmetleri ve Müşteri Deneyimi birimlerinin tek bir çatı altında yönetimini sağlayarak; marka itibarı ile kurumun ticari stratejilerinin geliştirilmesi ve uygulanmasından sorumlu olacak.

Erem Demircan yeni görevi ile ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi, “Türkiye’nin lider dijital platformu olan ve beIN MEDIA GROUP çatısı altındaki yeni döneminde önüne küresel boyut da taşıyan çok daha iddialı hedefler koyan Digiturk ailesine katılmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Ulusal ve uluslararası alanda yöneticilik görevi üstlendiğim kurumlardan edindiğim deneyimleri, Digiturk’ü müşterileri ve paydaşları nezdinde daha da ileri bir noktaya taşıma yönünde kullanabilecek olmak heyecan verici. Sayın Al-Obaidly ile yaptığımız görüşmelerde, Digiturk’ün bu yeni dönemi ile ilgili aktardığı vizyondan çok etkilendim ve şimdi de bu geleceğin bir parçası olmaktan dolayı çok heyecanlı ve gururluyum. Bugüne kadar olduğu gibi bundan böyle de yapacağımız her şeyin merkezinde müşterilerimiz yer alacak ve temel önceliğimiz de onlara sunduğumuz değeri artırmak olacak.”

Demircan’ın yönetim kadrosuna katılması ile ilgili görüşlerini ifade eden Digiturk CEO’su Yousef Al-Obaidly ise, “Digiturk’ün beIN MEDIA GROUP bünyesine katılmasının hemen ardından artık yepyeni bir dönemin başladığını da ilan etmiştik. Bu doğrultuda çok kısa bir süre zarfında, beIN çatı markası altında topladığımız kanallarımızdan, yenilenen stüdyolarımıza ve zenginleşen içeriklerimize kadar pek çok önemli adım attık. Şimdi bu dönüşüm ruhunu, organizasyon yapımıza ve insan kıymetimize de yansıtıyoruz. Bizi hedeflerimize daha hızlı ve emin adımlarla taşıyacak şekilde kurguladığımız yeni yapılanmamız içindeki Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Grup Başkanlığı satış, pazarlama, müşteri hizmetleri, marka itibarı gibi pek çok kritik alanın tek noktadan, daha entegre biçimde ve uyum içinde yönetilmesini sağlayacak. Bu önemli görevi kabul ederek, aramıza katılan Erem Demircan’ın birikimine ve yöneticilik vasıflarına güveniyorum. Bugüne kadar imza attığı başarıları, Digiturk’te de sürdüreceğinden emin olduğum Sayın Demircan ile birlikte çalışacak olmaktan memnuniyet duyuyorum” dedi. Uluslararası alanda ülkemizin yetiştirdiği etkin yöneticilerinden biri olarak kabul edilen Erem Demircan, sahip olduğu yetkinlik ve deneyim ile Digiturk’ün dönüşüm sürecine katkı sağlayacak. Türkiye’nin lider dijital platformu Digiturk, bugüne dek olduğu gibi bundan sonra da müşteri memnuniyeti odaklı tutumundan taviz vermeden, teknolojiden insan kıymetlerine kadar her alandaki güçlü yatırımlarıyla öncü konumunu sürdürecek.

Erem Demircan kimdir?
Küresel telekomünikasyon sektörünün önde gelen yöneticilerinden biri olan Erem Demircan, Boğaziçi Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü’nde lisans diplomasını almasını takiben kariyerine 1989 yılında Koç Grubu şirketlerinden Arçelik A.Ş.’de Satış Mühendisi olarak başladı. Sırasıyla Interbücke Almanya’da Satış Mühendisi, Türk Elektrik Endüstrisi’nde İhracat Yöneticisi, Arçelik markasından Sorumlu Pazarlama Müdürü, Arçelik Ürün Yönetimi Grup Müdürlüğü ve 2002-2006 yılları arasında Beko Elektronik A.Ş. Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevlerini yürüttü.

2006 yılında Türk Telekomünikasyon bünyesine geçiş yaparak Pazarlama ve İletişimden Sorumlu Başkan pozisyonuna atanan Erem Demircan; Türk Telekom’un dönüşüm sürecinde görev aldı. Son olarak, 2012 yılından bu yana Oger Telekom Dubai’de Satış, Pazarlama ve İş Geliştirmeden Sorumlu Başkan olarak görev yapan Demircan, bu sorumluluğuna ek olarak, Cell C Güney Afrika firmasının Yönetim Kurulu Üyeliği ve Bilgi Teknolojileri Komitesi Başkanlığı görevlerini de üstlendi.

Erem Demircan 2 Şubat 2017 tarihi itibarıyla, Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Grup Başkanı olarak Digiturk’teki görevine başladı.

Güncelleme: 10:12 15 Mart 2017 Çarşamba

Digiturk'ten Kamuoyuna Önemli Duyuru

Ana hissedarımız beIN MEDIA GROUP ile Doğuş Medya Grubu arasında, Doğuş Grubu’nun sahibi olduğu kanalların satışına ilişkin görüşmeler yürütüldüğüne dair çıkan iddialara ilişkin olarak, kamuoyunu doğru bilgilendirme sorumluluğumuz gereğince bu açıklamayı paylaşmak istedik. Mevcut durumda; söz konusu söylentilerde ifade edildiği gibi bir anlaşma planımız bulunmamaktadır.

Kamuoyunca da takdir edileceği üzere; kısa süre önce beIN MEDIA GROUP bünyesine katılan Türkiye’nin lider dijital TV platformu Digiturk, müşterilerine en iyi dijital yayıncılık tecrübesini sunmaya devam etmek amacıyla hâlihazırda büyük bir dönüşüm ve yeniden yapılandırma süreci içerisindedir. Bu nedenle önceliğimiz ve odak noktamız, bu süreci en iyi şekilde tamamlayarak; Digiturk’ün beIN MEDIA GROUP’a tam entegrasyonunu sağlamaktır.

beIN MEDIA GROUP, Türkiye’ye ve sahip olduğu potansiyele inanmaktadır. Son 12 ayda Digiturk’ü ve Süper Lig naklen yayın haklarını satın alarak Türkiye ekonomisine yaptığı milyarlarca dolar değerindeki yatırım, bu inancın en somut göstergesidir. Grubumuzun bu büyük ülkeye yatırımları önümüzdeki dönemde de devam edecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Güncelleme: 10:11 15 Mart 2017 Çarşamba