Genel Menu
:: Digiturk Kampanyaları
:: Bein Sports Kampanyaları
:: Digiturk Paketleri
:: Digiturk İnternet Paketleri
:: Digiturk HD
:: Digiturk Plus
:: Digiturk Bein Connect
:: Digiturk 4K
:: Digiturk Fatura
:: Digiturk Kumanda
:: Digiturk Teknik Destek
:: Digiturk Türkiye
:: Digiturk Bein Sports
:: Digiturk Bein Media
:: Digiturk Taşınma
:: İzmir Digiturk
:: Digiturk Yetkili Bayi
:: Digiturk Yetkili Servis
:: Faturasız Digiturk
:: Online Basvuru
 

 

 
 

Çözüm Ortağımız Olun...
 
:: Konak Filbox Bayi

                           KONAK FİLBOX YETKİLİ BAYİ

0 232 374 7 666
0 549 374 7 600
 

 FİLBOX NEDİR ?

Filbox, “Dünyanı Büyüt!” söylemiyle evinizde size sınırsız heyecan ve eğlence vaat eden Türkiye’nin yeni dijital uydu platformudur.Her geçen gün büyüyen kanal ailesiyle yılda en az 1000 film, 25 dizi, Filbox'a özel spor, belgesel, müzik ve eğlence kanallarının yanı sıra Türksat uydusundaki şifresiz ve ücretsiz yüzlerce kanalı, sizlere kolayca ulaştırır. Bu Fil, siz değerli müşterilerine her zaman zengin içerik sağlamak için tüm dünyada öne çıkan son trend içerikleri ve dijital yayıncılıktaki yenilikleri sizlere sunmak için hiç durmadan çalışır. Ödüllü filmlerin, son trend dizilerin ve bir çok eğlenceli içeriğin yeni adresi olan Filbox’ın en önemli amaçlarından biri, kullanıcı dostu olmasıdır. Kolay kurulum ve taahhütsüz hizmet avantajıyla kafanızdaki bir çok soru işaretini siler ve size sadece bu ayrıcalığın keyfini çıkarmak kalır.

Filbox TV seyretme alışkanlıklarınızı değiştirecek yepyeni bir dijital yayın platformudur.

Yılda 1000 tane film ve 25 tane dizi kanalını barındıran platformda SinemaTV kanalları da bulunmaktadır.

Filbox ayrıca eğlence ve belgesel kanallarını da içeriğinde barındırmaktadır.Size de Filbox modülünüzü uydu alıcınıza taktıktan sonra keyfini sürmek kalır.

Filbox Cam Modülü ile Filbox içeriklerini izleyebileceğiniz gibi Türksat uydusu üzerinden yayınlanan şifresiz ve ücretsiz izlenen yüzlerce kanalı da izlemeye devam edebilirsiniz. 

KAMPANYALAR


Filbox Humax Kampanyası

Türkiye’nin Yeni HD Uydu Platformu FİLBOX’lı HUMAX, ücretsiz yüzlerce kanal ve binlerce film ile sadece 299 TL

Taahhüt yok, aylık abonelik masrafı yok, kurulum yok.

Onlarca HD Kanalı, FİLBOX destekli ücretsiz yüzlerce dizisi ve filmiyle dünya markası Humax'ın aksiyon, spor, belgesel ve eğlence dolu uydu kutusu ile artık özgürsünüz.

Harikalar diyarından gelen bir Fil ekrana sığmıyor.

Onlarca HD kanalı, yüzlerce dizisi ve filmiyle Filbox'ın aksiyon, spor ve belgesel ve eğlence dolu Humax kutusu açmanız için sizi bekliyor. TV alışkanlıklarınızın seyrini değiştirecek yepyeni bir dijital yayın platformu olan Filbox yılda en az, 1000 film ve 25 dizi ile birlikte Sinema TV kanallarının yanı sıra, eğlence ve belgesel kanallarını da evinize gönderir.

Filbox Kanalları
Filbox Dünyası
SinemaTV, SinemaTV 2, SinemaTV Aile, SinemaTV 1001, SinemaTV Aksiyon, Dizi TV, Discovery Channel HD, Discovery Science HD, Discovery Showcase Hd, Animal Planet HD, Eurosport HD,  Trace Urban HD, RTL,  English Club TV, Da Vinci Learning HD, Fihgt Box, Viasat Nature - History, Viasat Explore
HD Yayın Desteği
HD Yayın

Yüsek çözünürlük ile daha canlı detaylar, daha net renk geçişleri, daha gerçek renkler ve hassas resim kalitesi

EPG

Elektronik Program Rehberi

Önümüzdeki 7 günün TV ve Radyo rehberini tek bakışta verir.

Surround ses
Surround Ses
Dünyanın en iyi sinemalarındaki ses deneyimini evinizde yaşayın.
Kaydetme Özelliği
Kaydetme Özelliği
USB portundan PVR ready özelliği Harici disk sürücüsü takarak yayınları kaydedin.
Medya dosyalarınızı oynatın
Medya dosyalarınızı oynatın
Alıcımızın evinizdeki ağa, USB sürücüsüne veya bilgisayara erişim sağlayabiliyor olması sebebiyle, tüm videolarınızı, fotoğraflarınızı ve müziğinizi tek bir yerden izleyebilir ve dinleyebilirsiniz..
HDMI çıkış
HDMI çıkış
Yüksek Çözünürlüklü Multimedya Arayüzü (HDMI) kablosunu herhangi bir HD kaynağına bağlayın ve en iyi görüntülerin ve seslerin keyfini çıkarın.

Humax HTR-1000S

HUMAX HTR-1000S Full HD Uydu Alıcısı Teknik Özellikleri

Model: HTR-1000S
HD desteği
Elektronik program rehberi
Program hatırlatma özelliği
Orijinal ve Türkçe Dil seçeneği
Favori kanal listesi oluşturma
Birden fazla uydu desteği
Otomatik ve manuel kanal arama/ekleme
Uydudan otomatik yazılım güncelleme
5000 kanal
Dolby Digital Surround ses sistemi desteği
Harici disk desteği ile PVR Ready özelliği sayesinde yayını durdurma, kaydetme ve ileri-geri sarma
USB Bellek üstünden film, müzik ve resim dosyalarını oynatabilme 
Boyutlar: 150 x 140 mm

Humax HD uydu alıcısı ile Filbox keyfini yaşayabilir; aksiyon, aşk, macera, korku, gerilim gibi hayata dair her şeyin yer aldığı binlerce film, dizi ile belgesel ve eğlence programlarını izleyebilirsiniz.

Filbox Kampanyalar

 
 

Filbox Cam Modülü’nün yıllık fiyatı 199 TL'ye sunulmaktadır. 1 yıl boyunca başka ücret ödemeden sadece 199 TL'ye yılda en az 1000 film, 25 farklı dizi ve eğlence, belgesel kanallarını izleyebilirsiniz.

Filbox Kanal Listesi

SinemaTV, SinemaTV 2, SinemaTV Aile, SinemaTV 1001, SinemaTV Aksiyon, Dizi TV kanalları, eğlence kanalları Trace Urban HD, RTL ve belgesel yayını yapan Discovery Channel HD, Discovery Science HD, Discovery Showcase Hd, Animal Planet HD, English Club TV, Da Vinci Learning HD, Fihgt Box, Viasat Nature - History, Viasat Explore ve spor kanalı Eurosport HD kanallarını tüketiciye sunan yeni dijital platformdur. Filbox Cam Modülü ile Filbox içeriklerini izleyebileceğiniz gibi Türksat uydusu üzerinden yayınlanan şifresiz ve ücretsiz izlenen yüzlerce kanalı da izlemeye devam edebilirsiniz.

Sahip olduğunuz modül girişli HD uydu alıcısını ve modül girişli televizyonunuzu değiştirmeden Filbox keyfini yaşayabilir; aksiyon, aşk, macera, korku, gerilim gibi hayata dair her şeyin yer aldığı binlerce film, dizi ile belgesel ve eğlence programlarını Filbox Modül ile izleyebilirsiniz.

Üyelik Yenileme Kampanyası

Üyelik Yenileme Kampanyası

Bir yıllık üyelikleri sona eren Filbox üyeleri 149TL ödeyerek 1 sene boyunca Filbox kanallarını izlemeye devam edebilirler.

SinemaTV, SinemaTV 2, SinemaTV Aile, SinemaTV 1001, SinemaTV Aşk, SinemaTV Aksiyon, Dizi TV kanalları, eğlence kanalları Trace Urban HD, RTL ve belgesel yayını yapan Discovery Channel, Discovery Science, Discovery Showcase Hd, Animal Planet, English Club TV, Da Vinci Learning, Fihgt Box, Viasat Nature - History, Viasat Explore ve spor kanalı Eurosport HD kanallarını tüketiciye sunan yeni dijital platformdur. Filbox Cam Modülü ile Filbox içeriklerini izleyebileceğiniz gibi Türksat uydusu üzerinden yayınlanan şifresiz ve ücretsiz izlenen yüzlerce kanalı da izlemeye devam edebilirsiniz.

Kanal Listesi

Sinema TV

SinemaTV, Hollywood stüdyolarının dev bütçeli yapımlarını, sinemanın en başarılı örneklerini, en iddialı yerli filmleri ve dünyaca ünlü dizileri özenle seçerek yayınlayan bir kanaldır.

Sinema TV 2

SinemaTV2 kanalında, SinemaTV kanalında kaçırdığınız filmlerin 1 saat 45 dakika sonra tekrarının izleyebilirsiniz.

Sinema TV Aile

Sinema TV aile kanalı, Dededen toruna, büyük küçük ayırt etmeden her yaştaki izleyici için yayın yapmaktadır ve en başarılı animasyonları ve eğlenceli filmleri barındırmaktadır.

Sinema TV 1001

SinemaTV 1001 kanalı, Sinema dünyasının olmazsa olmazı, sinema tarihine iz bırakmış 1001 filmin izlenebildiği bir kanaldır.

Sinema TV Aksiyon

SinemaTV Aksiyon kanalı, heyecan veren aksiyon, macera, korku ve gerilim filmlerinin izlenebildiği bir kanaldır.

Dizi TV

Dizi TV, bol ödüllü; drama, komedi, gerilim ve bilim kurgu türünde onlarca dizinin artık yeni adresi!

Discovery Channel

Akıl almaz Hikayeleri, Hiç Keşif Edilmemiş Yerleri ve bir çok içeriği Discovery Channel kanalından izleyebilirsiniz.

Discovery Science

Discovery Science Kanalı Bilim dünyasından en büyük fikirleri, en ilginç cihazları ve en yeni bilimsel gelişmeleri inceleyerek izleyicilerin beğenisine sunuyor.

Discovery Showcase HD

Discovery Showcase HD kanalını Filbox'ta izleyebilirsiniz.

Animal Planet

Animal Planet Kanalı Hayvanların Dünyasını En Dramatik Anlarını ve Çarpıcı Karakterlerini Bir araya Getiriyor

Viasat Nature –  Viasat History

Viasat Nature Kanalı Viasat History ile dönüşümlü yayın yapan doğa içerikli programlar yayınlayan bir kanaldır. Türkçe ve orijinal dilde yayın yapılmaktadır.

Eurosport HD

İzleyicilerin spor tutkularını HD kalitesi ile doyasıya yaşayacağı, bir çok spor dalını takip edebileceği Eurosport HD kanalını Filbox'ta izleyebilirsiniz.

Fight Box

Fightbox, 24 saat dövüş sporları yayınlayan dünyaca ünlü bir kanal. Kickbox, judo, karate, box, sumo gibi dövüş sporları yayınlayan Fightbox, dünyanın birçok ülkesinde farklı dil seçenekleriyle yayın yapmaktadır.

 

Da Vinci Learning

Da Vinci Learning, her yaştan meraklı zihni hayat boyu süren eğitim yolculuğunu kutlamak için bir araya getirmeyi amaçlayan, özgün ve yenilikçi bir eğitim televizyon kanalıdır.

English Club TV

English Club TV, ingilizce dil eğitiminde iletişimsel metod tekniğini kullanan bir eğitim kanalıdır. ingilizce eğitimine farklı programlarla destek vermektedir. R

RTL

RTL kanalı Almanya’dan, Almanca yayın yapan ulusal genel eğlence bir kanaldır. Altyazısız ve gerçek zamanlı yayınlanmaktadır. Yayın akışı dizi, film, haber, eğlence, spor ve lifestyle programlardan oluşmaktadır.

Viasat Explore

Viasat Explore kanalı, sizleri uzak diyarlarda yolculuklara çıkaracak ve heyecan verici maceralara davet edecek...

Trace Urban HD

Trace Urban HD kanalı R&B, Hiphop ve şehir müzikleriyle hayatın temposunu yükseltecek, birbirinden farklı içeriklere sahip programlarıyla; son modayı, yaşam tarzlarını ve dansı izleyicilerle buluşuturacak.

   

 

 konum icon ile ilgili görsel sonucu      
İL Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
İZMİR UYDU ELEKTRONİK NADİR ŞEN  KÜLTÜR Mahallesi FEVZİPAŞA Cad. No:58/H ALİAĞA
 İZMİR  ÖZER ELEKTRONİK  Fevzi Çakmak Mh Demirciefe Cd. No:81/ A BALÇOVA
 İZMİR  PROAKTİF KARİYER  CAMİİ Mah. Ap. No: 2 Bayındır BAYINDIR
 İZMİR  ÖZGÜN DİGİTAL   Manavkuyu Mustafa Kemal Cd. No142 D:13 BAYRAKLI
 İZMİR ÖZKAYA ELEKTRONİK  Maltepe Mah. Peyami Safa Sk. No: 4 / B BERGAMA
 İZMİR  EVREN ELEKTRONİK  Meşrutiyet Mah. Ordu Cd. No:10 Ödemiş BEYDAĞ
 İZMİR  NETCOM TEKNOLOJİ Erzene Mah.  8 / 1  SK.  NO : 1 / B  BORNOVA
 İZMİR  ÖZKA İLETİŞİM   BARIŞ Mahallesi 302 Sokak No:10/A BUCA
 İZMİR EKO TV ELEKTRONİK  16 EYLÜL Mahallesi 3002 Sokak No:3/A ÇEŞME
 İZMİR  Babaoğlu İletişim  KÖYİÇİ Mahallesi KÖY İÇİ Cad. No:32/A ÇİĞLİ
 İZMİR  MET ELEKTRONİK  İSMETPAŞA Mahallesi 10/1 Sitesi No:3/C DİKİLİ
 İZMİR BAŞARI ELEKTRONİK  ATATÜRK Mahallesi 129 Sokak No:8/A FOÇA
 İZMİR BOREL ELEKTRONİK  Gazi Mah.Önder Cd.. Zeynep Deyran  Apt. No:9 GAZİEMİR
 İZMİR  GÜN ELEKTRONİK  Maltepe Mah. Mithatpaşa Cad. No:121 / A GÜZELBAHÇE
 İZMİR SİSTEM ELEKTRİK 35  Basın Sitesi Mah. İnönü Cd.166 Sokak No:4/C KARABAĞLAR
 İZMİR  OZANSOY ELEK.  Mordoğan Mah. ATATÜRK Cad. No:4/1 KARABURUN
 İZMİR  NETCOM TEKNOLOJİ 1773 SK.  NO : 16 - A Bostanlı KARŞIYAKA
 İZMİR  ÇAĞATAY ELEK.  Mehmet Akif Ersoy Mah. 157 Sk. Ap. No: 10 KEMALPAŞA
 İZMİR   DENİZ BÜROMAK   Maltepe Mahallesi Peyami Safa Sk. No:4 / B KINIK
 İZMİR EVREN DOĞAN ELEK.  Meşrütiyet  Mah. Ordu Cad. No:10 KİRAZ
 İZMİR  SEVİL ELEKTRONİK  Adnan Süvari Mah. Şair Eşref Bulvarı  No:29 / A KONAK
 İZMİR  TUANA İLETİŞİM  Atıfbey Mah. Prof.Dr. Türkan Saylan No:45/A MENDERES
 İZMİR İLERİ BİLGİSAYAR  Kasımpaşa Mah. Muammer Aksoy Cd. No:98/A MENEMEN
 İZMİR DOĞUKAN UYDU  Narlı Mah.  Mithatpaşa Cad. B Blok No:34 NARLIDERE
 İZMİR AVCI ELEKTRONİK  Meşrutiyet Mahallesi Ordu Cad. No:10 ÖDEMİŞ
 İZMİR  TEKNOSER ELEK. Hıdırlık Mahallesi Çay Cad. No:3/1  SEFERİHİSAR
 İZMİR  MURAT ELEKTRONİK  Atatürk Mahallesi Tahsin Başaran Cad. No:1/A SELÇUK
 İZMİR  UYDU ELEKTRONİK  Yeni Mahallesi Atatürk Cad. No:33 TİRE
 İZMİR  AYSAT İLETİŞİM  Tepeköy Mahallesi HÜKÜMET Cad. No:9/C TORBALI
 İZMİR  DT URLA  Yelaltı Mahallesi İzmir Cd. Yeni Yol Sk. No:2 URLA

  KONAK FİLBOX

 

 

 Ayrıntılı bilgi için : 0 232 374 7 666 arayabilirsiniz …