Genel Menu
:: Digiturk Kampanyaları
:: Bein Sports Kampanyaları
:: Digiturk Paketleri
:: Digiturk İnternet Paketleri
:: Digiturk HD
:: Digiturk Plus
:: Digiturk Bein Connect
:: Digiturk 4K
:: Digiturk Fatura
:: Digiturk Kumanda
:: Digiturk Teknik Destek
:: Digiturk Avantaj Paketi
:: Digiturk Bein Media
:: Digiturk Taşınma
:: İzmir Digiturk
:: Digiturk Yetkili Bayi
:: Digiturk Yetkili Servis
:: Faturasız Digiturk
:: Online Basvuru
 

 

 
 

Çözüm Ortağımız Olun...
 
İzmir Digiturk Yetkili Servis

( 0 232 ) 374 7 666
( 0 549 ) 374 7 600

Digiturk Kolay Kullanım Rehberi  İndirmek için tıklayınız...  

 İzmir Digiturk Bölge Servislerimiz , Merkezimiz tarafından alınan Digiturk Üyelik Kurulum başvurusu, Digiturk Bein Sports, Arıza , Bakım , Nakil (Adres değişkliği) ,Çanak anteni yeri değişimi v.b talepleriniz teknik servisimiz tarafından en hızlı şekilde sonuçlandırılmaktadır. İzmir Digiturk satış ve yetkili teknik servis  hizmetlerimizden yararlanabilir tüm kampanyaları ögrenebilir digiturk kurulum ve kullanım yapısı ile ilgili tüm bilgileri merkezimize ulaşarak bilgi alabilirsiniz...


İzmir Digiturk Yetkili Servisi Randevu Tel : 0 232 374 7 666  


 

Bireysel Digiturk uydu sistemleri adından da anlaşılabileceği gibi tekil sahıslara hitap eden kişiye özel bir uydu sistemidir. Genelimizde fazla kat sayısı olmayan evlerde ve sorunlu site binalarda özellikle peridyotik bakımları yapılmamış ve arızalı sistemlerin kullanıldığı yerlerde bitmeyen yayın sorunlarına karşı kullacıların çözüm olarak istedikleri alternatif mecburi bir tercihdir.ilk olarak yapmanız gereken , bizleri aramanız ve akabinde bulunduğunuz mekan mülk veya kurum kuruluş adresinize intikal ederek bir keşif gerçekleştirilmelidir.. Akabinde keşif yapılıp , yapılacak ve yapılması planlanan işlemleri sizlere sunup onay aldıktan sonra müsait olma durumunuza göre randevu ayarlanıp islem sağlanmaktadır.

Keşif yapma ve analiz etme sebeblerimiz yayın sinyallerini etkileyecek olumsuz hava şartları ve sinyalleri etkileyecek unsurlar oluşmasını önlemek amaçlıdır ki daha sonrasında rüzgar yağmur fırtına veya sinyal kayıplarında siz kullanıcıarın yayın izlerken rahat bir şekilde sinyal baglantı hatası almadan izlemeniz için firmamız tarafından alınan bir önlem protokolüdür daha sonrasında tüm ekipman ve aparatlar montaj ve kurulum islemleri yapılıp gerekli kablo tesisatı çekilip tesisat var ise degerleri kontrol edilip eger onaylanırsa akabinde seyir edilecek yerlere ekipmanları montajı yapılır ve kurulum ayarları gerçekleçtirmekteyiz.

Siz kullanıcılar artık yayın ve sinyal sorunlarından bıktınız mı ? Düzenli yayın alamıyor musunuz ? Bizler bu işi profesyonel olarak yapmaktayız talepleriniz için gerek talep formu gerekse bize web sayfamızdan ve telefon aracılıgla bizlere ulaşabilir tüm bu sorunlardan kurtulabilirsiniz ,tercih siz kullanıcıların .sorun ve sorunlarınızı çözümlemek bizim işimiz ...


İzmir Digiturk Yetkili Servis  Mobil Servis Hattı : 0 549 374 7 600


Adres değişikliği gerçekleştiriyorum, Digiturk'umu nasıl taşıyabilirim ?

 Değerli Abonemiz,

Digiturk Üyeliğinizi Türkiye'nin heryerin de güvenle ve gönül rahatlığı İle kullanabilirsiniz.Sözleşme gereği, ev değişikliği veya adres değişikliğinizi muhakkak Digiturk letişim merkezine bildirmekle yükümlüsünüz.Adres değişikliğin de fatura adresinin de değiştirilebilmesi İçin adres değişikliğinizi İletmeniz gerekmektedir.

Adres değişikliğin de nakil bedeli alınır.Eski evinizde çanak merkezi Digiturk uydu sistemine bağlıydınız ve taşındığınız adrestede Digiturk merkezi uydu sitemi varsa Nakil Bedeli 70 TL dir.

Eski evinizde çanak merkezi Digiturk uydu sistemine bağlıydınız ve taşındığınız adrestede Digiturk merkezi uydu sitemi yoksa Nakil bedeli + Çanak Seti 160 TL dir.

Eğer Çanak Anteniniz Mevcut ve Bu Çanak Anteni Yeni Adresinize Götürdüyseniz Montaj Ücretimiz 70 TL dir.

Eğer mevcut çanak anteninizde sorun var veya sıfırdan çanak seti kurulması gerekiyorsa montaj bedeli  + Çanak seti bedeli 160 TL.dir.

Ayrıca birden fazla üyelik varsa , yanoda üyelik başına ilave 35 TL ücret eklenmektedir.

Taşınmaya karar verdiginiz zaman öncelikle İzmir Digiturk Yetkili Teknik Servisi’ni


İzmir Digiturk Adres Değişikliği Randevu Tel :  232 374 7 666


arayarak nakil talebinizi aktarmanız gerekmektedir.Adres bilgilerinizi belirterek kurulumunuzun yapılması için randevu talebinde bulunabilirsiniz.

 

Ayrıntılı bilgi için : 0 232 374 7 666 arayabilirsiniz …