Genel Menu
:: Digiturk Kampanyaları
:: Bein Sports Kampanyaları
:: Digiturk Paketleri
:: Digiturk İnternet Paketleri
:: Digiturk HD
:: Digiturk Plus
:: Digiturk VR
:: Digiturk Bein Connect
:: Digiturk 4K
:: Digiturk Fatura
:: Digiturk Kumanda
:: Digiturk Teknik Destek
:: Digiturk Türkiye
:: Digiturk Bein Sports
:: Digiturk Bein Media
:: Digiturk Taşınma
:: İzmir Digiturk
:: Digiturk Yetkili Bayi
:: Digiturk Yetkili Servis
:: Faturasız Digiturk
:: Online Basvuru
 

 

 
 

Çözüm Ortağımız Olun...
 
Digiturk VR nedir?

VR Teknolojisi Nedir ?

VR (Sanal Gerçeklik) ile dünyayı ve ötesini görmeye başlayın!

Maçlar, konserler, doğa görüntüleri; VR (Sanal Gerçeklik) gözlükleri ile artık siz nerede olursanız olun etrafınızda canlanıyor! Özel kameralar, çekim teknikleri ve prodüksiyonlarla hazırlanan yayınlar sayesinde, artık eğlencenin merkezinde siz varsınız.

Digiturk VR

Digiturk ile ortak geliştirdiğimiz ve 360 içeriklerin izlenebildiği VR uygulaması: Digiturk VR. Futbol maçları, basketbol maçları, belgeseller ve yemek programlarını Samsung Gear Vr cihazı içerisinden 360 derece izlemeyi mümkün kılan Digiturk VR sanal gerçeklik uygulaması çok yakında Samsuıng Gear VR store'da tamamen ücretsiz olarak yerini alacak.

VR Sanal Gerçeklik Gözlüğü İle Maç Keyfi

VR Sanal gerçeklik gözlükleri ile Digitürk Lig TV keyfini en üst düzeyde yaşayabilir ve tam anlamı ile stadyum keyfini VR sanal gerçeklik ile yaşayabilirsiniz. Haftada bir kere Dilediğin Yerde VR Uygulaması ile maç keyfini sanal gerçeklik gözlüğü ve Digitürk uygulamalarıyla daha eğlenceli bir hale getireceksiniz.

Sunulan maçlar, konserler, doğa görüntüleri VR sanal gerçeklik gözlükleri ile artık sizde nerede olursanız olun etrafınızda canlanıyor. Özel kameralar, çekin teknikleri ve prodüksiyonlarla hazırlanan yayınlar sayesinde artık eğlencenin merkezinde siz varsınız.

Bein Sports

Samsung Gear VR sanal gerçeklik gözlüğünüz ve uyumlu akıllı telefonunuz ile her hafta Spor Toto Süper Lig’den 1 maçı dilediğin yerde VR uygulaması üzerinden Samsung’un katkılarıyla, adeta tribündeymişsiniz gibi izleyebileceksiniz! Çok yakında özel 360 videolar, sinema salonu keyfinde filmler, odanızın konforunda diziler ve belgeseller de dilediğin yerde VR uygulamasında yerini alacak. Sizde yayın keyfini VR sanal gerçeklik ile katlayarak en sevdiğiniz içeriklerin tadını adeta yayınların içindeymiş gibi çıkartabilir ve ücretsiz tüm hizmetlerden keyifle yararlanabilirsiniz.